İş İlanı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Selamlar arkadaşlar,

Anadolu yakasi sarigazi taşdelen cekmekoy tarafinda oturan işe ihtiyaci olan, navigasyon kullanan, gercekten paraya ihtiyaci olan şofor arkadaş araniyor.

Şartlar;

Ehliyet olsun, yaş 25 ve ustu olsun.

İş;

Kargo dagitimi yapacak,Normal şube gibi dusunmeyin gunluk paket sayısı 25-30-35 arasi degisir.

Calisma saatleri;

Öğlen 12 den aksam 7 veya en gec 21.00

İsteyen olursa özel mesaja bekleriz.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek

hacı sen en son   hisse  kovalıyordun mu benmi  yanlış  hatırlıyorum  Eski  IT cilerden din  Meslek mi değiştirdin  Konu  up olsun 

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    NighT_JudGe bunu yazdı

hacı sen en son   hisse  kovalıyordun mu benmi  yanlış  hatırlıyorum  Eski  IT cilerden din  Meslek mi değiştirdin  Konu  up olsun 

Yok, hisse kovalama olayım olmadı, ben meslek değiştirme olayını kamuya geçerek yaptım.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
Toplam Hit: 905 Toplam Mesaj: 3
kargo