folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder [Is Ilani] .Net Developer (Lviv / Ukrayna)

[Is Ilani] .Net Developer (Lviv / Ukrayna)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

Merhaba muritler / murideler,

Calistigim firma .net developer ariyor. Calisma vizesi cikarma konusunda butun dokuman islerini hallediyorlar. Burda 27 Eylul'de cikacak bi yasayla calisma vizesi alma isleri cok kolaylasacak zaten, ben de onu bekliyorum.

Is detayi ve firma detayi asagidadir. 

Job description: https://yadi.sk/i/soSw0RbR3NCYAA

Company presentation: https://yadi.sk/i/TcOt7NHI3NCYEb

Bilgi almak icin bana pm veya mail atabilirsiniz.

Basvuru icin cvlerinizi saygin.sevinc[et]lasoft[nokta]org adresine gonderebilirsiniz.

edit: birkac murit maas ne kadar orda maaslar dusuk degil mi diye sordu. buraya da yazayim. normal maaslar dusuk ama developer maaslari guzel. ben Turkiye'de aldigimdan daha iyi bi maas aliyorum. genel olarak maaslara da glassdoor veya payscale gibi sitelerden bakabilirsiniz. Bu ilan icin de maasi mulakat sirasinda kendiniz gorusmeniz gerekiyor her yerde oldugu gibi.

https://www.payscale.com/research/UA/Job=Software_Developer/Salary

g2k tarafından 25/Eyl/17 13:54 tarihinde düzenlenmiştir

g2k[et]tahribat[dat]com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    x-t0xid
    x-t0xid's avatar
    Erkek

.net'ci arkadaşlar bence kaçmaz bu fırsat

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek

Valla iyi ama ingilizce problem :( yoksa kendimi dışarı atma fikrim var yani

Titanyumun gücü adına!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

Remote düşünüyorlar mı hocam?

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

Selamlar,

Min +3 exp. kuşullarında katılar mı? .net 1 yıldır aktif olarak çalışıyorum.

EU Passport um mevcut vize falan işlemleri de gerektirmez. 

Plus olarak : Docker, CQRS le 4-5 aylık bir projede aktif çalştım. (Ruby on Rails projesi).

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

@Terror yok hocam remote dusunmuyorlar.

@Absolut hocam sen bi cv mail at. ben sorayim bi.

g2k[et]tahribat[dat]com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rajooonn
    rajooonn's avatar
    Erkek

Saygın senden bu konunun aynısı iOS Developer aranıyor olarak beklemedeyim :))

Gece! Vampir değilim ama geceyi çok severim. Yalnızsın, oyun oynuyorsun monitörün ışığı ve kendin.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek
    rajooonn bunu yazdı

Saygın senden bu konunun aynısı iOS Developer aranıyor olarak beklemedeyim :))

Valla galiba mobil icin ionic kullaniyorlar ama native ios ararlarsa haber veririm sana :))

g2k[et]tahribat[dat]com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

Hocam iş ilanında WebForms görünce şaşırdım. Mevcut bir yazılımın bakımı ve geliştirilmesi için mi eleman alınıyor? Birde şirkette çalışanlara ve sunum dosyasına baktığımda yine .net ile ilgili birşey gözüme çarpmadı. Pozisyonun sorumluluklarını biraz açman mümkün mü acaba?

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KuZeTaR
    KuZeTaR's avatar
    Erkek

Atıyorum CV :D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek
    TeRRoR bunu yazdı

Hocam iş ilanında WebForms görünce şaşırdım. Mevcut bir yazılımın bakımı ve geliştirilmesi için mi eleman alınıyor? Birde şirkette çalışanlara ve sunum dosyasına baktığımda yine .net ile ilgili birşey gözüme çarpmadı. Pozisyonun sorumluluklarını biraz açman mümkün mü acaba?

niye webforms yazıyor bilmiyorum hocam. ben ruby'ciyim, ilanı hazırlayan ik'cı. webforms'un ne olduğunu bilmiyor olabilir veya eski bi webforms projesi de gelebilir burası tamamen yazılım şirketi sonuçta webforms eski teknoloji de olsa gereksinimlere onun da koyulması normal, bi gün çıkar webforms ile yapılmış proje işi gelir.

şirket 55-60 kişilik falan yazılım dili olarak ruby, nodejs, python, .net falan var ama .net tarafı biraz daha küçük şimdi büyütmek istiyorlar. birkaç .net ci var şu an.

g2k[et]tahribat[dat]com
Toplam Hit: 1520 Toplam Mesaj: 11
.net ilan .net developer is ilani lviv ukrayna