folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder [İş İlanı] Sosyal Medya Ve Dijital Pazarlama Uzmanı

[İş İlanı] Sosyal Medya Ve Dijital Pazarlama Uzmanı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tereke34
    tereke34's avatar
    Erkek

Merhaba mürid/mürideler, herkese sağlıklı günler dilerim.

Şirkete, sosyal medyalara ve dijital pazarlamaya hakim bir adet arkadaş alınacak. Aşağıda nitelikleri ve istenilenleri belirttim. Firma bilgisini özelden paylaşabilirim. Maaş alınacak arkadaşın yeteneklerine göre belirlenecek, başvuru yaparken talep ettiğiniz maaşı da belirtebilirsiniz.

Firma dezenfektan, hiyjen ürünleri üretmekte Konumu, Esenyurt-Hadımköy'de. 3. aydan sonra Alliance tamamlayıcı sağlık sigortası yapılır. Maaş üzerinden sigorta yatar, yemekhanede temiz şekilde yemekler çıkar, servis var. Servisin gitmediği yerde yol parası verilir. Haftasonu ve resmi tatillerde çalışma yok. Ama sosyal medya olduğu için en azından bugünlerde daha önceden postların hazırlanıp, zamanlaması yapılmalıdır. 

İstenilenler;

+Tüm sosyal medyalarının yönetimi
    +Sosyal medyalara özel içeriklerin hazırlanması; instagram reels, hikayeler, diğer medyalardaki postlar linkedin, twitter vs.
    +Youtube kanalını yönetebilecek, videoları yükleyip gerekli optimizasyonları yapacak
    +Haftalık ve aylık bazda plan yapılması, günde en az 3 gönderi hazırlaması (gönderi 1 post, 2 hikaye de olabilir tamamen arkadaş kalacak)
    +Yöneticilerin tarafından gelen taleplerin değerlendirilmesi
    +Dijital reklamları yönetmesi. Sektör gereği zaten facebook dan reklam çıkamıyoruz ama google reklamları ve facebook reklamları konusunda daha önceden tecrübeli olması gerekmektedir.
    +Facebook ürün katalogu hakkında bilgi sahibi, instagrama eklenen postlara ürünleri etiketleyebilen,
    +Seo konusunda bilgi sahibi, seo odaklı içerikler üretebilen medium, pinterest ve diğer sitelere hakim.

Nitelikler;

+Adobe programlarına hakim, sosyal medya gönderilerini tasarlayabilecek seviyede olması yeterli. 
    +Tercihen ingilizce bilen, konuşacak düzeyde olmasa da metni çevirebilen ya da sosyal medya gönderisini ingilizceye çevirebilecek. Gerektiği yerde biz de yardımcı olabiliriiz.
    +Takım çalışmasına yatkın
    +Sosyal medyada takipçi kazanma, etkileşimi artırma çözümleri üretebilen
    +Microsoft office programlarına hakim, rapor verebilecek, gerektiğinde sunum yapabilecek

Nova Vida !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tereke34
    tereke34's avatar
    Erkek

yukarı...

Arayış halen devam etmektedir.

Nova Vida !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Tamamen meraktan ve sektörü anlamak için soruyorum: Bütçeniz ne kadar?

Hem sosyal medya yöneticisi, hem içerik yazarı, hem seocu, hem video editör, hem grafiker işlerini yapabilecek kapasitedeki tek kişi için ne kadar maaş verebilirsiniz?

NoktaliVirgul tarafından 26/Nis/21 15:15 tarihinde düzenlenmiştir

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PlayForFree
    PlayForFree's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Hem sosyal medya yöneticisi, hem içerik yazarı, hem seocu, hem video editör, hem grafiker işlerini yapabilecek kapasitedeki tek kişi için ne kadar maaş verebilirsiniz?

Sektörün içinden bildiriyorum bunlara +html css isteyip 5 kağıt mayış verem diyen insanlar gördü bu gözler :D 

profesyonel kahveci?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tereke34
    tereke34's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

hocam, ilanda ben mi yanlış yazdım yoksa sen mi yanlış anladın ama açıklık getireyim.

Videocu arkadaşımız var. Kurguyu, efektleri felan herşeyi yapıyor. Sosyal medyacı arkadaşın, videoyu sosyal medyaya atmadan önce adobe premierde önüne 10 salilesik bir kapak fotosu atmasını isteriz. He bilmiyorsa, onu öğretebiliriz. Gelip, sıfırdan video değilde elde yapılan videoaları en azından dikeye çevirsin.

İçerik yazarı derken, sosyal medyacı zaten sosyal medyadaki içeriklerden sorumlu değil mi?  Postun altına yazacağı yazı bile seo açısından önemli iken gelip kendisinden günde 1000 kelimelik makaleler yazmasını istemiyoruz.

Grafiker de aramıyoruz, iki adet grafikerimiz var. Ama sosyal medyacı kendi postunu kendi tasarlamalı. Hangi şablonlar, hangi renkler popüler, neler yapılmalı bilmeli. Ben bile freepik, envato gibi yerlerden bir sürü tasarım çıkartabiliyorum. 

Videoyu videocu yapsın, postu gitsin grafiker tasarlasın, postun altındaki yazıcı içerik editörü yazsın gibi bir organizasyon yok. Öyle 500,1000 ya da üstü çalışan firma değiliz. 

Bütçe ise gelecek arkadaşın yeteneklerine bağlı. 3 kriter var, birincisi sosyal medya deneyimi var mı, ikincisi daha önce başarılı dijital pazarlama çalışmaları var mı, diğer ise dil. 

Nova Vida !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    PlayForFree bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Sektörün içinden bildiriyorum bunlara +html css isteyip 5 kağıt mayış verem diyen insanlar gördü bu gözler :D 

Normal istemesi.

Asgari ucret hic bir sekilde dusunmeden calisan insan maasi olarak verilen min koruma tutaridir. 

Html css bilerek bu ucreti alabilir

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

@Txt bu ADAM yapar! 

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    PlayForFree bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Normal istemesi.

Asgari ucret hic bir sekilde dusunmeden calisan insan maasi olarak verilen min koruma tutaridir. 

Html css bilerek bu ucreti alabilir

html+css'te çok iyi olsam gider yurtdışına çalışır 5 bin sterlin alırım tasarım yaparak, bu ücreti alabilir değil bu ücret alması gerekenin yarısıdır belki üçte biridir eğer eleman işini düzgün yapıyorsa

Toplam Hit: 1205 Toplam Mesaj: 8
sosyal medya dijital pazarlama