folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder İş İmkanı İçin Yardımcı Olabilicek Muridler ?

İş İmkanı İçin Yardımcı Olabilicek Muridler ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

İyi geceler abiler.

İstanbul Bahçelievler de oturuyorum.

Mağza işi arıyorum. Genelde aklımda giyim vardı. Satış elamanlığı. 

Bir erkek giyim mağzasında 5 aylık tecrubem var sadece. İşi sevdiğimden arıyorum. Normalde bilgisayardır  mesleğim.

Tanıdık iş sahibi olan satış işi yapabiliceğim, 2-3 hafta işi bana ufaktan öğretse yeter gerisi bende. 

Giyim veya başka bir sektörde olabilir satış işe ilgili. Varsa öle abilerim pm atarsa sevinirim

Edit : İş imkanlarını bu konuda toplayabiliriz olursa tabi muridler için iyi olur 

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Ben de Denizli'de iş arıyorum. En geç ayın 1'i gibi başlayabilirim.

Ekleme: Tecrübesiz ve İşsiz Makine Teknikeriyim.

Bunun dışında Satış Danışmanı, Garson ve Barista konusunda (baristada pek fazla değil aslında) tecrübem var. Bu sektöre gelirim yani.

Yine bunların dışında elimden geldiğince wordpress kurulum, tema düzenleme, eklenti ayarlama vs gibi ayarları da yapabilip, pc ile ilgili kimi konularda tecrübe ve bilgi sahibiyimdir.

Ekleme 2: Hala iş arıyorum.

1049 tarafından 22/Ağu/13 02:03 tarihinde düzenlenmiştir

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek

Bende Konyada iş aramayı düşünüyorum.

Edit: Garsonluk tecrübem var yeterince.

Onun dışında ne iş varsa yaparım abi zihniyetindeyim kısmen, ama iş imkanına göre tekrar konuşulur tabi bunlar çünkü o zihniyetle bi yere varılmıcanın farkında biriyim. :)

MiqRoP tarafından 22/Ağu/13 02:03 tarihinde düzenlenmiştir

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    casey
    casey's avatar
    Erkek
    BlacKShelD bunu yazdı

İyi geceler abiler.

İstanbul Bahçelievler de oturuyorum.

Mağza işi arıyorum. Genelde aklımda giyim vardı. Satış elamanlığı. 

Bir erkek giyim mağzasında 5 aylık tecrubem var sadece. İşi sevdiğimden arıyorum. Normalde bilgisayardır  mesleğim.

Tanıdık iş sahibi olan satış işi yapabiliceğim, 2-3 hafta işi bana ufaktan öğretse yeter gerisi bende. 

Giyim veya başka bir sektörde olabilir satış işe ilgili. Varsa öle abilerim pm atarsa sevinirim

Edit : İş imkanlarını bu konuda toplayabiliriz olursa tabi muridler için iyi olur 

Kaan ben sana iş bulucam gel beylikdüzüne :D

Zamanı durduramazsın.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

Kaan ben sana iş bulucam gel beylikdüzüne :D

Kendıne bul abi sen ilk önce :D 

EricNorthman tarafından 22/Ağu/13 02:17 tarihinde düzenlenmiştir

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacktorx
    hacktorx's avatar
    Erkek
    MiqRoP bunu yazdı

Bende Konyada iş aramayı düşünüyorum.

Edit: Garsonluk tecrübem var yeterince.

Onun dışında ne iş varsa yaparım abi zihniyetindeyim kısmen, ama iş imkanına göre tekrar konuşulur tabi bunlar çünkü o zihniyetle bi yere varılmıcanın farkında biriyim. :)

konyada işçi aramazlar köle ararlar

artık hiçkimse beni yaşamıyor!! aşklarımı büyük kemanlarla çizdiler...içime belalar doğuyor.. yüzün parmaklarımın arasından kayıp yokoluyor...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

oha ne çok işsiz varmış lan :| beyler 2 ay içinde buldunuz buldunuz, bulamadınız ekonomi ciddi sıçışta haberiniz olsun. üçe beşe bakmadan girin çalışın.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bychaos
    bychaos's avatar
    Erkek

kariyer e girin cw attin beyler burdan pek ekmek çıkmaz 

İyi bir kalça sahibi olmanın, iyi bir kafa sahibi olmaktan daha fazla prim yaptığı bir ülkede, hiçbir şey daha ileriye gitmez. . Can Dündar.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    Ayazz bunu yazdı

Ben de Denizli'de iş arıyorum. En geç ayın 1'i gibi başlayabilirim.

Ekleme: Tecrübesiz ve İşsiz Makine Teknikeriyim.

Bunun dışında Satış Danışmanı, Garson ve Barista konusunda (baristada pek fazla değil aslında) tecrübem var. Bu sektöre gelirim yani.

Yine bunların dışında elimden geldiğince wordpress kurulum, tema düzenleme, eklenti ayarlama vs gibi ayarları da yapabilip, pc ile ilgili kimi konularda tecrübe ve bilgi sahibiyimdir.

Ekleme 2: Hala iş arıyorum.

hacım solidworks öğrensene, kendini geliştir bu işte, ben çerkezköydeyim bu civarlarda iş bulursun kalıphanelerde veya büyük fabrikalarda. Plastik olsun metal kalıp olsun kendisini yetiştirmiş bilgili adam buralarda iş bulur tecrübesi olsun olmasın.

antivir-US tarafından 22/Ağu/13 13:15 tarihinde düzenlenmiştir

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
Toplam Hit: 865 Toplam Mesaj: 9