folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder İş Yerimin İnstagram Hesabı Kapatıldı

İş Yerimin İnstagram Hesabı Kapatıldı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek

Merhabalar, iş yerimin İnstagram hesabına sabah girmeye çalışınca hata veriyordu tarayıcıdan girmeye çalıştım kuraları ihlal ettiğin için kapatıldı diyor. Yaklaşık 2-3 yıllık hesap her hangi bir yanlış yapmadım her hafta yaklaşık bin lira reklam ücreti ödüyorum. Ben bu hesabı nasıl geri açtırırım çok zor durumdayım 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    obie
    obie's avatar
    Erkek

İletişime geçtin mi ? Hangi kuralı ihlal ettiğini sordun mu ? Cevap olarak ne yazdılar ?

Anlayana sivrisinek saz,anlamayana sazı soksan az...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek

yardım bölümünden form doldurdum kod gönderdiler kağıda yaz elinde fotoğraf gönder dediler. Kağıdı, kimliğimi, kira sözleşmemi, domain kaydını gönderdim bakalım inşallah açarlar yoksa çok kötü olacak benim için yüzlerce müşterim kaybolacak..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

hocam biri kapatmıyor sizin hesabı. reklam ilkeleriyle veya hesapla ilgili sıkıntıu vardır. birileri de şikayet etmişse sistem otomatik kapatılmıştır. o reklam bütçesi yine bir şey değil. bizim sağlam reklam bütçesi olan hesabı bir sabah ansızın kapattılar. Sonra destekle iletişime geçtik. Bir hatadan dolayı yanlışlıkla kapatıldığını söylediler. facebook, instagram bunlar bussiness hesapları konusunda baya sıkıntılı mecralar. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek

rakipler şikayet etti diye düşünüyorum yoksa kimseyle bir sorunumuz yok.. yardımdan başvurdum kod yazan kağıtla fotoğraf istediler vs hepsini gönderdim umarım açılır bir an önce çok kötü durumdayım.. yüzlerce müşterim var orada bir daha toplamam çok zor :/

Toplam Hit: 865 Toplam Mesaj: 5
hesap kapandı i̇nstagram