folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder İşbank Karta Özel Cinemaximum Bileti

İşbank Karta Özel Cinemaximum Bileti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

Şimdi Fırsatla, Cinemaximum Biletini Yakala! 

Fırsatla Uygulaması ile Facebook ya da Twitter hesabını Bankamızdaki müşteri kaydı ile eşleştirenler Cinemaximum sinema bileti kazanıyor. 

Siz de 26 Haziran – 31 Temmuz tarihleri arasında Facebook ya da Twitter hesabınızı İş Bankası müşteri kaydınız ile eşleştirin, hediye Cinemaximum biletinizi anında kazanın. 

Üstelik fırsatlayanlara özel tekliflerden de haberdar olun. 

Kampanya Detayları: 

1. Kampanyamız 26 Haziran – 31Temmuz tarihleri arasında yürÜtülecektir. 
    2. Hediye Cinemaximum sinema bileti eşleştirme işleminin ardından 7 işgünü içerisinde kredi kartı/Bankamatik Kartı’nıza yüklenecektir. Ayrıca yükleme yapıldığına dair SMS’le de bilgilendirme yapılacaktır. 
    3.İletilecek SMS metni içerisinde yüklenen biletlerin son kullanım tarihlerine de yer verilecektir. 
    4. Facebook üzerinden eşleştirme yapmanız durumunda ekranda beliren “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayarak, Twitter üzerinden eşleştirme yapmanız durumunda ise #fırsatlakazan hashtag’ini Twitter’da paylaşarak kampanyamıza katılabilirsiniz. 
    5. Kampanyamız müşteri bazında olup, her müşterimiz kampanyadan yalnız bir kez faydalanabilir. 
    6. Hediye bilet kazanabilmeniz için geçerli ve kullanıma açık en az bir adet Kredi kartı ve/veya Bankamatik Kartınız olması gerekmektedir. 
    7. Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, MaxiPara Kart ve ek kartlar kampanyaya dahil değildir. 
    8. Kampanyamız kapsamında hediye edilecek biletler 20.000 adetle sınırlıdır 
    9. İş Bankası, kampanya Koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

Fırsatla Uygulaması Detayları: 

1. Fırsatla uygulamamızdan yararlanmak için İş Bankası müşterisi olmanız gerekmektedir. 
    2. Eşleştirme işlemini tamamlamak için sırasıyla Facebook/Twitter tarafından sunulan izin ekranına onay vermeniz, Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranız ve doğum tarihi bilgilerinizi eşleştirme ekranına giriş yapmanız ve cep telefonunuza iletilecek doğrulama kodunu giriş yapmanız gerekmektedir. 
    3. Eşleştirme ekranında giriş yaptığınız cep telefonu bilgisinin Bankamız sisteminde kayıtlı olması gerekmektedir. 
    4. Detaylı bilgi için

alıntı:dh

link: http://www.isbank.com.tr/TR/bireysel/firsatla/firsatla-nedir/Sayfalar/firsatla-nedir.aspx

ben yaptım 1 hafta sonra kartıma yükleyeceklermiş sizde faydalanın

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adsizcengaver
    adsizcengaver's avatar
    Erkek

Eyvallah faydalandım. Sağolasın :)

"Algısız kavramlar boş, kavramsız algılar kördür."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkness_izmir
    darkness_izmir's avatar
    Erkek

faydalandım. Sağolasın :)

bendekiler hayel değil plan,planlarımda gerçek değil sadece birer rüya ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek

eşleştirmemi yaptım #fırsatlakazan   hastag'nı da paylaştım ne zman dönüş yapar bu hacı amcalar ? 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek
    selo-g bunu yazdı

eşleştirmemi yaptım #fırsatlakazan   hastag'nı da paylaştım ne zman dönüş yapar bu hacı amcalar ? 

Eslestirme yaptiktan sonra facebook sayfasinda kampanyalara tikliyorsun sinema bile kampanyasina katil diyosun. Sonra tebrikler cinemaximum bileti kazandiniz 7 gun icinde kartina yuklenecek yaziyo hocam o kismi eksik yaptin heralde

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek
    enesshn18 bunu yazdı
    selo-g bunu yazdı

Eslestirme yaptiktan sonra facebook sayfasinda kampanyalara tikliyorsun sinema bile kampanyasina katil diyosun. Sonra tebrikler cinemaximum bileti kazandiniz 7 gun icinde kartina yuklenecek yaziyo hocam o kismi eksik yaptin heralde

twitter ya da facebook diyor. benim facebookum yok nasıl yapacam

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek
    selo-g bunu yazdı
    enesshn18 bunu yazdı
    selo-g bunu yazdı

twitter ya da facebook diyor. benim facebookum yok nasıl yapacam

twitteri bilmiyorum hocam nasıl yapıldığını :/

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

Facebook'tan yaptım.  Kazandınız dedi.  Teşekkürler 

Naber la?
Toplam Hit: 1171 Toplam Mesaj: 8
cinemaximum işbank