folder Tahribat.com Forumları
linefolder Android - IOS Programlama
linefolder İşinize Yarayacak Küçük Android Uygulamaları Yazıyorum

İşinize Yarayacak Küçük Android Uygulamaları Yazıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek
    JCARLOS bunu yazdı

boyle bırsey var mı bılmıyorum halıhazırda.benım belırledıgım aralıklarla mobıl verı veya wırelessı acıp kapatacak bır uygulama yazabılır mısın?

ornek 15 dk.-30 dk-45 dk. mobıl-wıreless dıye secenekler olacak.ben 15 dk ve mobılı sectıgımde mobıl verıyı 15 dk aralıklarla acıp kapatacak.kapanma suresı dıye bır secenek de eklenırse daha kullanıslı olur.

attım sıraya hocam

since 2005 // tbt
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Premium.
    h2so4
    h2so4's avatar
    Erkek
    JCARLOS bunu yazdı

boyle bırsey var mı bılmıyorum halıhazırda.benım belırledıgım aralıklarla mobıl verı veya wırelessı acıp kapatacak bır uygulama yazabılır mısın?

ornek 15 dk.-30 dk-45 dk. mobıl-wıreless dıye secenekler olacak.ben 15 dk ve mobılı sectıgımde mobıl verıyı 15 dk aralıklarla acıp kapatacak.kapanma suresı dıye bır secenek de eklenırse daha kullanıslı olur.

Tasker ile yapabilirsin hocam. Hatta çok çok daha fazlasını yaparsın.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _PesimisT_
    _PesimisT_'s avatar
    Erkek

Hocam yaptığın işleri videoya kaydet. Youtube at. Bize kaynak öner,  nereden başlayalım.  Faydalı başlık Tebrikler. ..

Bu dahil; tüm genellemeler yanlıştır! Yolcu; Kendi Yolunda.... Şükür biz Allahtan başka sahibi olmayanlarız!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

şebeke adına göre wifiyi açıp kapatan bi uygulama yazarsan güzel olabilir hocam. böyle bişey yok sanırım

atıyorum evdeyken bakıcak TUZLA2 yazıcak sebeke adında wifiyi acıcak, TUZLA2 yoksa kapatıcak falan. 

black implies white, self implies other, life implies death.
Toplam Hit: 3449 Toplam Mesaj: 35
android