folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İskorpitx Bu Gece Kanal1 De İmiş :)

İskorpitx Bu Gece Kanal1 De İmiş :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delikadir
    delikadir's avatar
    Erkek
    lan çömezler madem bukadar iyi biliyorsunuz sizde yapın adam davs mavs 140000 siteye indexi basmış birçok gazeteye falanda çıktı başkalarına bok atacağınıza sizde ona dediğiniz gibi lamerlik yapında yiyosa 1000 siteye index atın.

Benim için havada orta parmaklar Gören adam sanır hepsi yavşaklar son kalenderi delikadir size patlar zevki sefa sizin uçun alçaklar "www.zirvesoft.com -The great 3 people Programming Army"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    habib_mx_tr
    habib_mx_tr's avatar
    Erkek
    Gene TBT'ta bi konuda okumuştum hack sistem ve donanimla başlar diğe ama bizim memlekette forumup.com'la bi hack sitesi açan ve havalanan şahsiyetler bu işi nası yürütüyorlar bilmiyorum. Ayrıca hack yeteneğin yanısıra gizlilikte ister. Bu İskorpitx mi ne neden gizlenme ihtiyacı duymuyor :?

!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek
    işte kanal 1 in nosu aksam tum muridler ariak birimizi alırlar heralde
    0212 411 2000

çocuktum,büyüdüm
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek
    cw lerde anca samanyoluna cıkıodu bide zaman gastesınde boy gosteriolardı cıkmıstı 2 dallama artiz artiz konusuodu bn onu hatırlıom

çocuktum,büyüdüm
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    biri benden mi bahsediyo :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Connection
    Connection's avatar
    Erkek
    1. si canlı yayında olmayacak sadece onceden yapılmıs roportaj
    2. si adama ne kadarda kızsak guzel bısey yapıyo hanı derlerya meyvelı agacı taslarlar belkı meyve vermıyo ama elın gavurları zonede bas cekcegıne bızımkıler ceksın daha ıyı herneyse nıe kızıyoruz

adam calısıyo dewamlı gece gunduz ısı gucu bırakmıs googledan server arıyo uygun servera permlerı bı sekılde acık zaten bu sıtenın dalıyo bı bakıyoz 1000-1500 siteye basmıs ındexını aslında yaptıgı kotu bıseyde degıl burdakılere soyleyecegım laf cok atıyolar kendılerı bı sıkten cakmıyolar soru sorsam ha dıe okuz okuz bakarlar ıskopitxi savundugumdan degıl bır baskasıda olabılır bunlar comez kıdemlı murıd hıc farketmez sonucta o ınsanı elestırebılmek ıcın ondan daha ıyısını yapmak gerekır boskonusanlar cenelerını accagına bıraz ıcraat yapsınlar saygılarımla

"Çevrelerine uymak için kendini yontanlar,tükenip giderler" Connection® MSN: koray@maviates.org
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Davsın,Fso'nun ne olduğunu bilmeyen.Davsın nasıl çalışığı hakkında bilgi sahibi olmayan arkadaşlar lütfen adamı savunmayın.Bilseniz bu işlerin gerçek yüzünü inanın böle konuşmazsınız yazdım bi daha yazamicam ama bu kadar cahil olmayın.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX
    ZyreX's avatar
    Erkek
    Bizim siteyi de heykkler şimdi bu :D

TBT de kaç tane tam manasıyla hacker var.Ben tam sayısını bilmiyorm,bildiklerimin sayısıda 5i geçmez..Gerçi gerçek hacker ben hackerim demez zaten de..Şu elemanın sözde yaptığı işleri yapabilecek kaç kişi var?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crazynet
    crazynet's avatar
    Erkek
    arkadaslar bilgisayarında tw kartı olanlar çeksin bu programı ii dalga konusu olur daws a giriş :D

Genel Evi Bombalasalar Bizim Basşımıza Pezevengin Yarra Düşer!!! By FishMan
Toplam Hit: 6421 Toplam Mesaj: 50