İşletim Sistemleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabasan78
    karabasan78's avatar
    Erkek
    unforgiven bunu yazdı:
    -----------------------------
    ya konu işletim sisteminden açılmışken ben win xp pro -cracked version- kullanıorm dolayısıyla sp-1 veya başka updateleri yükleyemiorum ürün anahtarı yüzünden bunun bi çözümü warmı warsa söylerserseniz çok sewinirim
    -----------------------------

sana bi töntem söliim...
    1-önce bu sifreyle dene TBHXM-H6W74-4D8GM-B6XX4-M29T8
    olmazsa mail at

&&Zafere Çiçekli yollardan gidilmez...!!!&&
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeCRoMaNCeRrR
    NeCRoMaNCeRrR's avatar
    Erkek
    ben 98 ve Xp kullanıyorum.ikisi de gererkli ama linux a soğuk bakıyorum çünkü yeterli değil eğer kendi programlama bilgim bir gün linux a kod yazıp bi şeyler yapabileceğim bir konuma gelirse linux la uğraşırım.ama şu an için windows.

bilgisayar uzmanıyım.herhangibi ps2 mouse u tamamen dağatıp toplayabiliyorum. :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabasan78
    karabasan78's avatar
    Erkek
    tekrar olmazsa 2. olarak sana prf.da sana bi yöntem anlatiim sp1 kurulumu içinde olan xp pro oluşturalım sana onun nasıl yapıldığını anlatırım eğer isteyen arkadaşlar varsa bende bilmiorum dien varsa formda anlatacam...bu sekilde windowsu kurdugun zaman otomatik olrak sp1 de kurulmuş oluyo ok?

&&Zafere Çiçekli yollardan gidilmez...!!!&&
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirnight_
    sirnight_'s avatar
    Erkek
    Mali durumu düşünmezsek tabiiki windows ürünleri en iyisi... Ama şuda varki işletim sistemi değil sadece hayatın her kademesinde birşeyler yapmaya karar verecek birşeyler alacaksanız her zaman Yapacağınız işlerde en çok işinize yarıyacak olanı seçmelisiniz Ben ofisimde office' yi daha rahat kullanabiliyorsam, çalışanlarımda buna adapte olmuşsa neden kalkıpta openoffice' yi kullanayımki? Aynı şekilde windows seriside öyle... Aslına bakarsanız linux için çok güvenli terimi hep kullanılır sorun şurada dünyada en çok kullanılan işletim sistemi windows serisi kendini kanıtlamak isteyenlerde linux' u seçip windows' a saldırmayı görev olarak biliyorlar... Ve windows' da daha kolay av yakalanabiliyor... Linux için çalışan birkaç trojan ve virüs bulabilirsiniz ama windows için aynı şey yok... Saldırı araçları vb. tool' lar her zaman windows OS' lari için ilk planda hazırlanıyor buda bir tesadüf diil... O kadar tool o kadar virüs linux' a da adapte edilse linux' ta aynı şeyi yaşar ama şuda bir gerçek linux efsanesi hiç bir zaman bitmiyecektir. unix' se arkadan sağlam adımlarla gelmeyi sürdürecektir. Bknz: BSD...

Kolay gelsin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lepusmorris
    lepusmorris's avatar
    Erkek

rene hocam bu konuya bu gün bi cevap yazsan farklılık olur mu düşüncelerinde:D ?? kaç sene geçmiş aradan hey maşşlh.

..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

renenin ilk konusunu hortlatayım dedim.

"vay be ne günlerdi." desin, duygulansın diye :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

bi daha hortlattım ban gelecek artık...