İspanyolca Öğrenmek ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

Bi suredir ispanyolca ogrenmeye heves ettim. simdilik sadece dualingo'dan calisiyorum. tavsiye edebileceginiz baska bir kaynak veya tavsiye vs var midir ? en azindan intermediate seviyesinde ogrenmek istiyorum.

Iyi seviyede ingilizce bildigim icin, ve ingilizceye benzedigi icin kisa surede ogrenbilirim gibi geliyor.

black implies white, self implies other, life implies death.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Palerider
    Palerider's avatar
    Erkek

Eğer kurs istersen Cervantes eğitim kurumlarının iyi olduğunu duydum. Bir bak istersen. 

Eskisi gibi değildir belki!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herrero
    herrero's avatar
    Erkek

Hocam İspanyol Dili mezunuyum. Dilbilgisi öğrenmek için Çağlar Erteber-Adım Adım İspanyolca kitabını tavsiye ederim. İnci Kut'un kitapları var ancak başlangıç için yorar. Diğerinin anlatımı daha sade. Onun haricinde şunu söyleyebilirim bu dili konuşanlarla bir araya gelmen lazım. Facebookta mesa de espanol diye bir grup vardı. Belli günlerde toplanıp sadece ispanyolca konuşuyorlardı. Aynı zamanda yine facebookta ispanyolca diye bir grup var. Orada yabancılar da var. Türkçe öğretmek karşılığında bedava ispanyolca öğretiyorlar. Bu şekilde bir latin denk getirirsen efsane olur.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

tesekkurler  cumleten. hocam kurs icin ne param ne vaktim var malesef. facebook grubuna bir bakayim ben

black implies white, self implies other, life implies death.
Toplam Hit: 1312 Toplam Mesaj: 4
ispanyolca dil