folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İspark Günlük Tarife

İspark Günlük Tarife

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angel_of_god
    angel_of_god's avatar
    Erkek

Merhaba,

3 gün için Beyoğlu'nda ikamet edeceğim. Araba ile geleceğim için otopark sıkıntısı yaşamak istemiyorum ve doğrudan İSPARK a park etmek istiyorum (Beyoğlu'nda en ucuz otopark olarak orasını söylediler). Şimdi sitesine falan bakınca bulamadım eğer arabayı günlük tarifeden verir isem ben o arabayı 1 saat kullanıp tekrar bırakırsam benden yine para isterler mi? Arabayı en fazla günde bir iki defa 1 er saat kullanıp geri kalan saatlerde otoparkta tutmak istiyorum. Alternatif olarak çözümler varsa neler olabilir?

Teşekkürler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Her giriş-çıkışta para alınır hocam. İstersen bir daha geleceğim de farketmez.

http://www.ispark.com.tr/fiyat-tarifeleri/

mkyb tarafından 20/Haz/15 20:26 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angel_of_god
    angel_of_god's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Her giriş-çıkışta para alınır hocam. İstersen bir daha geleceğim de farketmez.

http://www.ispark.com.tr/fiyat-tarifeleri/

Sağol hocam daha önce sitesine baktım günlük ücretleri makul görünüyordu fakat her giriş çıkışta para alınması sıkıntı olur. Peki alternatif olarak neler yapabilirim?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ispark yasal değnekçi 

isparka parkedilen araçların hiçbir güvenlik güvencesi yokmuş bunu öğrendim yani aracın çalındı  su iç 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

O zaman tek çare abone olup İspark kart alacaksın hocam. Aylık 200 lira veriyorsun istediğin İspark'a çekebiliyorsun arabanı.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 1479 Toplam Mesaj: 5
ispark otopark