Isparta S.D.Ü. Lü Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EMRE955
    EMRE955's avatar
    Erkek

Hack_Fat_Hakkinen bunu yazdı:
    -----------------------------

EMRE955 bunu yazdı:

r10aldinho bunu yazdı:

EMRE955 bunu yazdı:

valla o konuda kararsız kaldım, cemaatin vefa yurdu varmış çok güzel falan diyolar, ona bi bakalım olmazsa yine evde kalacaz.

bahsettiğim yurt vefa zaten :)

bak yine de sen bilirsin. yemek dışında imkanları iyi. basket sahası, yanında halısahası var. 6 vs 6 yapabilirsiniz, kişi başı 2.5 tl idi.

okula 25 dk falan sürüyor yürüyerek.

hemen önünde otobüs durağı var. ancak bu durak sadece okula gidiş için. dönüşte başka yerde inmen lazım. 2 dk falan yürürsün.

odalar 4 kişilik, 2. öğretim için 5 er kişilik. 

dediğim gibi yurdun yemekleri kötü, millet dışardan söylerdi.

bakmadan kayıt yaptırma. kolay gelsin

yemekleri bu sene başka bi şirket pişirecekmiş diye duydum, ama yine de dediğin gibi gidip görüp ondan sonra karar vermek lazım. 

Hocam yemekleri hangi şirket yaparsa yapsın sonuç aynı olacaktır. Neden mi? Çünkü o yurdun amacı cemaat evlerine adam gönderebilmektir. Bunu yapmak için yemeği kötü yaparlar, saat 12 den sonra elektrikleri keserler, sesli müzik dinletmezler vs vs. Yani öğrencileri olabildiğine sıkarlar ki yurttan eve adam göndermeye yol yapabilsinler. Tavsiyem vefayı boşver. Merkezdeki yurtları bi düşün derim. Çoğu kişinin aksine ben ıspartayı çok sevdim. Çok harbi arkadaşlık ortamım vardı belki ondandır bilmiyorum ama seviyorum oraları. 4 senem orda geçti ve bu sene mezun oldum. Müridlerin dediği gibi esnafından hayır gelmez. Şehir küçük dolayısıyla imkanlar kısıtlı ama etrafta gezebileceğin yerler çok. Davraz,eğirdir,antalya gibi canlı yerlere yakındır en azında. Normal zamanlarda da kafeler caddesinde gez toz işte daha napcan :)

Haklısın galiba, çünkü biz daha oraya yerleşmeden cemaatçiler ille de bizim evlerde kalın diye baskı yapıyolar. Büyük ihtimalle diğer özel yurtların birinde kalırız.

xxx
Toplam Hit: 3920 Toplam Mesaj: 32