folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İspatlayabilecek Misiniz ?

İspatlayabilecek Misiniz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

tabiki aynı cevabı verecem verilecek cevap bu çünkü ispatınız yok işte sabahtan beri "tabiki ispatımız yok" demek yerine yok rüyada şöyle olmaz böyle olmaz şehir efsaneleri gibi herşey bişeyller söylüyo

arkadaşlar tamam şu an rüya görmüyoruz ama diyorum ki rüyayla da gerçek arasında bir fark yoktur öyleyse tek bir gerçek yok yani birden fazla gerçek var ve biz bu gerçeğin içerisindeyiz elbette damdan atladığımda ölecem felan ama farzedinki matrix filminde olduğu gibi sizi bir makineye bağlasalar

orda acı var tad var herşey var damdan atlayınca ölenlerde var ölmeyenlerde var kastettiğim bu işte

elbette bende size şu an rüya gördüğümüzü ispatlayamam neden çünkü hiçbirşey kesin değildirde ondan

neyse bu konu uzarsa bütün tahribat bana düşman olacak gibi görünüyo artık bitirelim tamam sizin istediğiniz gibi olsun gerçek olsun bakalım ben fikirlerimi paylaşmak ve sizin fikirlerinizi öğrenmek istemiştim ortalık kızıştı daha ileri gitmesin

Zimbabwe
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek
    Kreston bunu yazdı:

Bu arada şuda var.. kimse rüyada bişey okuyamaz demiş designer kardeşimiz

bende büyük konuşarak şunu söylüyorum NERDEN BİLİYORSUN ???

bi dakka ya ciddi ciddi mantığa bakarmısınız kimse rüyada bişey okuyamaz diyosun ya sen başkalarının rüyasına nerden girdin ya internet sitesinden mi photoshoptan mı ?

ben şimdi rüyamda duvarda "tahribat müridleri gerçeği anlayamaz" diye bi yazı gördüm varsay sen benim bu yazıyı okuyamayacağımı nerden biliyosun hadi bakalım ben bunu dün gece rüyamda gördüm aksini kanıtlaman mümkün mü ? elbette deil 3-5 arkadaşınız hatta 1000 arkadaşınız belkide duvardaki yazıyı hatırlamıyodur ama ben hatırlıyorum sonuçta bu herrşeyi değiştirir bilimsel gerçekler evrenseldir kişiden kişiye değişmez yorumlara dayalı değildir hikaye değil bu

benimle düzgün konuş.. pshoplu mshoplu alaylı konuşma.. 25 yaşında adamım  karşına bi çıkarsam secdeye varırsın... efendi ol..

"tahribat müridleri gerçeği anlayamaz" lafı noluyo? bu kadar insanı salak yerine koyuyosun bi senmi akıllısın?

söylediğin herşey saçma düşüncelerini ispat etmek uğrunda uydurduun yalanlar..

RÜYADA ŞU YAPILAMAZ denilen herşeyi inadına evet ben dün gece yaptım diyosun.. yapamazsın arkadaş hiç kasma boşuna..

ve şimdi sölüyorum

BİLİM ADAMLARI YILLARCA ARAŞTIRIP BULMUŞ "İNSANLAR RÜYADA YAZILI BİŞEYİ OKUYAMAZ" diye...

ey denyo... sen nerden çıkıpta salak sulak düşüncelerini ispatlamak uğruna "evet ben okudum varmı diyeceğin" tarzı konuşursun, insanlara kafa tutarsın, alay etmeye kalkarsın..??

kendine gel...

--MODLAR.. YENİ KURALLARI BİLİYORUM.. AMA BU BAŞLIĞI ŞİMDİLİK SİLMEYİN.. --

Sen Yenisin Galiba...... ۩ шшш.ŢдћяỉБהּŢ. םכм ۩
Toplam Hit: 7758 Toplam Mesaj: 53