folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İstanbul 1 Haftalık Pansiyon Motel Yahut Misafir Edebilecek

İstanbul 1 Haftalık Pansiyon Motel Yahut Misafir Edebilecek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

Selam arkadaşlar,

26 Eylül den 01 ekime kadar istanbula eğitime geleceğim. Üsküdar Beşiktaş civarında uygun güvenli tanıdığınız bildiğiniz pansiyon motel yahut misafir edebilecek biriniz vs var mıdır?

rappermcs tarafından 20/Eyl/16 11:52 tarihinde düzenlenmiştir

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

harbiye müzesinin orda(Beşiktaş divan otelin aşağıdı - vodafone arenanın yukarı bölgesi - Mecidiyeköy taraflarına giderken işte) günlük kiralık dairede kalmıştım 1 hafta. Kira olarak 130 tl şirket ayarlamıştı. Şu Fransız lisesini geçince sol tarafta yokuş indiğin sokaklar var. Oradaki evlerin %90'ı kiralık. Netten bakın isterseniz. Daha uygun yerler neresidir bilemiyorum.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

otellerin doluluk oranları yerlerde gideceğin yere yakın 2-3 yıldızlı oteller bak hocam kahvaltı dahil güzel fiyat alabilirsin.

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

harbiye müzesinin orda(Beşiktaş divan otelin aşağıdı - vodafone arenanın yukarı bölgesi - Mecidiyeköy taraflarına giderken işte) günlük kiralık dairede kalmıştım 1 hafta. Kira olarak 130 tl şirket ayarlamıştı. Şu Fransız lisesini geçince sol tarafta yokuş indiğin sokaklar var. Oradaki evlerin %90'ı kiralık. Netten bakın isterseniz. Daha uygun yerler neresidir bilemiyorum.

Eyv @KotomineKirei hoca o bölgeye bir bakayım 1 hafta 130tl oldukça iyi bir fiyat..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı

otellerin doluluk oranları yerlerde gideceğin yere yakın 2-3 yıldızlı oteller bak hocam kahvaltı dahil güzel fiyat alabilirsin.

o da mantıklı aslında ama fiyat olarak uygununu bulmak sıkıntı hocam. zaten yatıp kalkıp sabah eğitim akşama kadar akşamda 12 ye kadar taksim beşiktaş takılsam sadece yatmaya ve eşya bırakmaya kullanacağım.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    rappermcs bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

Eyv @KotomineKirei hoca o bölgeye bir bakayım 1 hafta 130tl oldukça iyi bir fiyat..

hocam yanlış anlaşılma olmuş sanırım :D günlük kira 130 tl 2 katlı yer, 2 oda bir de salon tv internet vesaire vesaire

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Silivri uzak kalir ama gel istersen misafirim ol.

vatandaşa kafam girsin!..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    rappermcs bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

hocam yanlış anlaşılma olmuş sanırım :D günlük kira 130 tl 2 katlı yer, 2 oda bir de salon tv internet vesaire vesaire

iyiymiş :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    telekom bunu yazdı

Silivri uzak kalir ama gel istersen misafirim ol.

eyv kardeş saolasın düşünmen yeter. silivri biraz ters bana sabah 9 da üsküdar da olmam gerekiyor.

Toplam Hit: 858 Toplam Mesaj: 9
istanbul pansiyon misafir