folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder İstanbul Avrupa Yakasında Rusça Kursu

İstanbul Avrupa Yakasında Rusça Kursu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nibun
    Nibun's avatar
    Dişi

İstanbul'da Bakırköy de yada avrupa yakasında ulaşım kolay olan bölgede bir rusça kursu arıyorum.Dün oxfordstreet ile konuştum peşin 3 kur 6 ay toplamda peşin 2500tl taksitle 2900tl dedi.Sınıflar 7 kişilik ve 6 ay sonunda aktif konuşma garantisi veriyoruz vs.

Sizin bildiğiniz yahut daha önce sizin yada bir arkadaşınız gittiği önerebileceğiniz bir kurs var mı? Yada bu oxfordstreet güvenilirmidir bilen var mı? fiyat nasıl?

hadi sevişelim..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Rusca ole 6 ayda konusulacak dil degil 5 senedir ukraynada yasiorum rusca herturlu filmi seyrwdiorum biliorum diyenide интерны dizisindeki bykov karakteeini izletip test ediorum anliosa rusca biliodur diorum o derecw o yuzden benden sana tavsiye inanma o tarz seylere

delimiyim ben?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Mauaahha adam profilinde ki Ukrayna başbakanlı fotoğraf yüzünden ban yemiş :) 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek

Küçükçekmece Belediyesi ücretsiz kurs veriyor. Sefaköy kültür sanat merkezindeydi en son. Kalite ortalama düzeyde.

http://www.sefakoykultursanat.com/

Bu arada hipne başkan hemen kendi resmini-ismini koydurmuş sitelere :)

arbeit macht frei
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    eger ciddiysen 3 ayda cok yol kat edecek kadar ogretebilirim. Kaynaklar direk rusyadan alinmistir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    scarletbeard bunu yazdı
    eger ciddiysen 3 ayda cok yol kat edecek kadar ogretebilirim. Kaynaklar direk rusyadan alinmistir

Который ne demek? которых ile arasindaki fark nedir haci abi?

ayhun tarafından 18/Nis/14 10:18 tarihinde düzenlenmiştir

delimiyim ben?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nibun
    Nibun's avatar
    Dişi

Gittim justenglishe yazıldım 2900tl kurs süresi 12 ay güzel güzel anlattılar hoca aslen rusmuş falan bakalım anlatıcakları gibimi olacak

hadi sevişelim..
Toplam Hit: 1056 Toplam Mesaj: 7