İstanbul Buluşması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

sa. arkadaşlar geçen gün annemle trenle istanbul bakırköye gittik. galiba pendikte marmaraya aktarma yaptık. dönüşte de olabilir (: benim %73 engelli raporum var zaten, engel raporu %70'in üzeri ücretsizdi galiba. hoş benim tipi görünce; boğazda ameliyat izi ve volkırla gördükleri için  sadece adapazarından binerken ücretsiz biletimi gösterdim başka hiç bilet falan sormadılar (: gebzeye kadar gidebilirim sanırım. 

bana ziyarete bizim eve kadar gelen benim hatırladığım (ex. def. sw. 1-2 kişi daha vardı galiba) benim istanbul buluşmalarına gittiğimdeki görüştüğüm tbt istanbul temel tayfası sizlere iadei ziyaret olsun (: ben emekli adam olduğum için bana hergün uyabilir sadece arada fizik tedavim oluyor. cumartesi yada pazar herkes için daha rahat olur. ilk günü ben söyleyim; 27 ağustos pazar 10:55 adapazarı kalkış trenim var gebzeye varış 12:19. trenin iniş yerinde biriniz olsun beni volkırla=tutunarak ittirmeli bisikletle yürüyen birini gören yanıma gelsin. hem profilde boğazımdaki ameliyat izi yerini görür tanır hemde tbt müridi olduğumu anlar heralde (: buluşalım. yanlış hatırlamıyorsam "bişey"ım. buraya yazmayımda under. amcamızı uğraştırmayım (((: yanlışım varsa da pm de atabilirsiniz. 

evet ne dersiniz istanbul tayfası gelen olur mu? yıllar sonra görüşelim ve bakalım tavla oynamayı unutmuş muyum (: burda netleştirelimde boşuna istanbul turu atmış olmayım (: veya başka gün saat ayarlayabiliriz.

düzenlemem;

haftaya bugün olacak buluşma için herkes bi görsün.

ajan1111 tarafından 20/Ağu/23 12:51 tarihinde düzenlenmiştir

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

ben gelirim

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar