İstanbul İngilizce Kursu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Selamlar, ben istanbul avrupa'da(tercihen konum olarak çok uzak noktalarda olmayan, merkeze yakın sayılır) bir ingilizce kursu aramaktayım. Zamanında bir iş mülakatında c1 veya c2 çıkmıştı. Daha da ileriye götürmek istiyorum Önereceğiniz fiyat/performans dil kurslarını dört gözle bekliyorum.

Not: Tavsiyeler de olur.

Saygılarımla.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    intialcatalog
    intialcatalog's avatar
    Erkek
    Dark_Lord bunu yazdı

Selamlar, ben istanbul avrupa'da(tercihen konum olarak çok uzak noktalarda olmayan, merkeze yakın sayılır) bir ingilizce kursu aramaktayım. Zamanında bir iş mülakatında c1 veya c2 çıkmıştı. Daha da ileriye götürmek istiyorum Önereceğiniz fiyat/performans dil kurslarını dört gözle bekliyorum.

Not: Tavsiyeler de olur.

Saygılarımla.

C1 ve C2 çıkmışsın hocam. Seni kurslar kesmez :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

C2 avrupa dil standartına göre son değil mi hocam almancada öyle

siz galiba daha da ileriye derken gelişmek dinleme okuma konuşma yazma konularında diyorsunuz galiba

eğer öyle ise @intialcatalog hocamızın dediği gibi kurslar kesmez 

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kajmerpac
    kajmerpac's avatar
    Erkek

Tekrar konu açmak istemedim. İstanbul anadolu yakasında konuşmaya dönük tavsite edebileceğiniz kurs var mıdır?

Toplam Hit: 832 Toplam Mesaj: 4
ingilizce kurs avrupa yakası ingilizce kurs