folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İstanbul Kart Sorunu.

İstanbul Kart Sorunu.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

opusdei bunu yazdı:
    -----------------------------

Hocam elindeki akbili ücretsiz olarak istanbul kart ile değiştirebiliyorsun zaten. İçinde bakiyen varsa onu da yeni verilecek karta yüklüyorlar. Tecrübeyle sabittir.

İstanbul kart yerine aynı özelliklerdeki Mavi Kart ı almanı tavsiye ederim.

İstanbul kart a aylık dolum yapılamıyor. Ama mavi kart a hem aylık hemde normal dolum yapılabiliyor. Hatta eğer istersen 2 si aynı anda yapılabiliyor...

-----------------------------

hocam akbili ücretsiz olarak istanbul kart yapıyorlar da sorun zaten istanbul kart kalmamış olması :D adamlar yok diyor.ama bu mavi kartı ilk defa duydum varsa onu alayım.

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Hacılar asıl vurgun nerede biiyor musunuz?Havaalanlalarında,gelenlerin çoğu istanbullu değil yani akbil namına hiç bir şeyleri yok.Geçen gün sabihadaydım bende akbil var rahatlıkla bindim iettye ama millet o bilmem kaç binimlik kart için kuyruğa girmişti(öle böle değil) zaten dışarıdan gelen adam da akbil ne arar ya o pahalı kartlardan alacak yada daha fazla verip havaş tarzı servislere binecek.ÖHO gibi sağındaki solundakine "abi bende kart yok parası vereyimde sizin karttan basayım" da diyemiyor.Ayrıca otobüsün karlkış saati geldi millet kuyurkta bekliyor hala, adam hiç takmadan basdı gitti.Para bunlara batıyor, E10 lar çift bilet alıyor ya tuzları kuru zaten.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

Normaldede Özelde De Paranın :Kalkması Çok Boktan Oldu Otobüsler Boş Gidiyor Para Alınmayınca Herkes Yolda Kalıyor isyan Ediyor Bence Dur Denmeli Tekrar Para Geçmeli Yoksa 1-2 Basımlık Karta Degerinden Fazla Para Verilmek Çok Kazıklayıcı Benim Ücretsiz Kartım Var Sıkıntım Yok Ama Herkes Çok Sıkıntı Çekiyor Buna Tüketici Hakları Yada Bakanlık Birşey Yapmalı.

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek

açık arttırmayla mı satsam benim istanbul kartı talep çok :D

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vesselam
    vesselam's avatar
    Erkek

bazı akbiller çalısıyo.bi akbil dolum bayiine git 1tl lik yükleme yaptır deneme amaçlı.eger doluyosa kullanmaya devam ediceksin dolmassa değiştireceksin.değiştirmek için de çok ayaküstü olmayan tenhada olan akbil bayilerine git onlarda oluyo ben öyle yaptım

Telegram @WVesselam
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek

sabahları erkenden alman gerekıyor(muş) hoca iett de kiler öle diyo :o

N'oublie pas d'ou tu viens ..
Toplam Hit: 2720 Toplam Mesaj: 17