folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder İstanbul Maçkaya Nasıl Giderim

İstanbul Maçkaya Nasıl Giderim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

Herkese iyi geceler,

Ben İzmirliyim. Pazartesi İstanbulda işim var. Atatürk havaalanında inicem ordan İtü maçka kampüsüne gitmem lazım havaş binip maçkaya en yakın yerde ineyim diyorum ama ne yapmalıyım bir türlü bilemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

havaş taksime geliyor zaten hocam, taksimden maçkaya yürüyerek bile gidersin 10 dk falan sürer otobüse binmeye değmez ama taksiye binebilirsin eşyan falan varsa. yürüyerek gideceksin gezi parkının ordan taşkışla kampüsüne inceceksin taşkışla kampüsünün az ilersinde maçka parkı var, parkı geçtin mi maçka kampüsündesin.

g2k[et]tahribat[dat]com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    metalati
    metalati's avatar
    Erkek

Havaşin taksim hattına biniyorsun taksimden 10 yada 20 dk felan yürüyorsun tamamdir

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek

metroya bincen hocam havalimanının önünde metro var . metroyu buldun mu gerisi kolay . yenikapıda metroyu değiştircen . son durak çünkü  . ordan şişli metrosuna bincen . oldu bitti . her yerde gideceğin durakların isimleri yazıyor zaten . metroya binmeden önce . 

yukardaki arkadaşların dedidği daha basit öyle yap hocam

my4 tarafından 31/Mar/17 23:28 tarihinde düzenlenmiştir

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

Çok teşekkürler. Havaşle Taksime gidiğ Taksimden taxi ile geçiş yapmayı planlıyorum.

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
Toplam Hit: 1019 Toplam Mesaj: 5
istanbul havas