folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder İstanbul Üniversitesi Psikoloji (Açıköğretim) Bölümü Açılıyor

İstanbul Üniversitesi Psikoloji (Açıköğretim) Bölümü Açılıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı
    yustang bunu yazdı
    erebos bunu yazdı

Darısı hukuğun başına

inşallah okuldaki işleyişleri çok farklı değil 300 400 kişilik amfi devam zorunluluğu yok ee neden uzaktan olmasın. hatta olmaması daha da zulüm taşradan yırtık ayakkabısıyla istanbula okumaya gidiyorlar.

:d Troll mü bilmiyorum ama ciddiye alarak söylüyorum;

Üniversite yalnızca ders ve bilgiden ibaret değil. En basit anlamda farklı düşüncelerden farklı farklı insanları tanıman kendini geliştirmen için hem eğitim hem öğretim kurumu. Bu durumda bir kişinin hayatı boyunca kendi ve ailesi dışında bir kişiyi bile görmeden hukukçu olması büyük sıkıntı.

300-400 kişi amfi devam zorunluluğu yok kısmı yalnızca dersler ile alakalı ama çok kendini içe kapatan kasan bir tip değilsen zaten yalnızca sınava girere kendinden "değişik" insanları görmen bile yeterli oluyor. 4 sene bu insanları görerek bile düşünceleri değişiyor bu insanların.

Bunları tahribatta yazıyor olmam beni yazarken utandırdı

katılıyorum 

hatta şunu bile söyleyebilirim. kampüs hayatı görmemiş kişi (bahsettiğim plazadan bozma üniversitelerin otoparkları değil kampüs dediğin odtü'nünki uludağ'ın ki gibi olmalı) ve öğrenci evinde yada yurdunda kalmamış kişi üniversite okudum demesin.

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Beyin cerrahisi açısın uzaktan şu yaşta hayır demem. Çok güzel beyin salatası yapıyorum, kasaplığım da iyidir.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

Beyin cerrahisi açısın uzaktan şu yaşta hayır demem. Çok güzel beyin salatası yapıyorum, kasaplığım da iyidir.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    wert bunu yazdı
    by_Tet bunu yazdı
    yustang bunu yazdı
    erebos bunu yazdı

Darısı hukuğun başına

inşallah okuldaki işleyişleri çok farklı değil 300 400 kişilik amfi devam zorunluluğu yok ee neden uzaktan olmasın. hatta olmaması daha da zulüm taşradan yırtık ayakkabısıyla istanbula okumaya gidiyorlar.

:d Troll mü bilmiyorum ama ciddiye alarak söylüyorum;

Üniversite yalnızca ders ve bilgiden ibaret değil. En basit anlamda farklı düşüncelerden farklı farklı insanları tanıman kendini geliştirmen için hem eğitim hem öğretim kurumu. Bu durumda bir kişinin hayatı boyunca kendi ve ailesi dışında bir kişiyi bile görmeden hukukçu olması büyük sıkıntı.

300-400 kişi amfi devam zorunluluğu yok kısmı yalnızca dersler ile alakalı ama çok kendini içe kapatan kasan bir tip değilsen zaten yalnızca sınava girere kendinden "değişik" insanları görmen bile yeterli oluyor. 4 sene bu insanları görerek bile düşünceleri değişiyor bu insanların.

Bunları tahribatta yazıyor olmam beni yazarken utandırdı

katılıyorum 

hatta şunu bile söyleyebilirim. kampüs hayatı görmemiş kişi (bahsettiğim plazadan bozma üniversitelerin otoparkları değil kampüs dediğin odtü'nünki uludağ'ın ki gibi olmalı) ve öğrenci evinde yada yurdunda kalmamış kişi üniversite okudum demesin.

ee bu mantıkla tüm açıköğretimler kapatılsın hepsi örgün olsun.

benim olayım trollük değil ben örneğin (şahit olduğum için) ığdırın bir köyünden istanbulun pahalı semtinde okumaya gelip de acı çeken yemeği zor bulan çoğunlukla aç yatan öğrencileri düşündüğüm için bunları dedim.

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek

bölüm açıldı, öğrenci alınmadan kapatılacakmış...

https://www.memurlar.net/haber/920015/acikogretim-psikoloji-lisans-programi-kapatilacak.html

Cumhurbaşkanı'nın kararını Twitter'dan duyuran Fahrettin Altun, şunları yazdı:

''Cumhurbaşkanlığı Eğitim ve Öğretim Politikaları Kurulu "psikoloji lisans eğitiminin büyük oranda uygulama gerektiren mahiyeti ve yükseköğretimde kalitenin korunması amacıyla örgün olarak yapılmasının daha uygun olacağı yönünde" bir rapor hazırlamış ve Cumhurbaşkanımıza sunmuştur.

Sayın Cumhurbaşkanımız, Cumhurbaşkanlığı Eğitim ve Öğretim Politikaları Kurulunun ilgili raporuna binaen

"açıköğretim psikoloji lisans programlarının kapatılmasının daha yararlı olacağı" yönündeki görüşünü Yükseköğretim Kurulu Başkanlığına bildirmiştir.''

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mycou
    mycou's avatar
    Erkek

belliki ülkede herkes delirecek ve bunun için de daha fazla bu bölümü okuyanı yetiştirecekler

Sr. SEO Consultant
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    mycou bunu yazdı

belliki ülkede herkes delirecek ve bunun için de daha fazla bu bölümü okuyanı yetiştirecekler

Alakaya maydanoz😂😂

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    ehlikeyif bunu yazdı

bölüm açıldı, öğrenci alınmadan kapatılacakmış...

https://www.memurlar.net/haber/920015/acikogretim-psikoloji-lisans-programi-kapatilacak.html

Cumhurbaşkanı'nın kararını Twitter'dan duyuran Fahrettin Altun, şunları yazdı:

''Cumhurbaşkanlığı Eğitim ve Öğretim Politikaları Kurulu "psikoloji lisans eğitiminin büyük oranda uygulama gerektiren mahiyeti ve yükseköğretimde kalitenin korunması amacıyla örgün olarak yapılmasının daha uygun olacağı yönünde" bir rapor hazırlamış ve Cumhurbaşkanımıza sunmuştur.

Sayın Cumhurbaşkanımız, Cumhurbaşkanlığı Eğitim ve Öğretim Politikaları Kurulunun ilgili raporuna binaen

"açıköğretim psikoloji lisans programlarının kapatılmasının daha yararlı olacağı" yönündeki görüşünü Yükseköğretim Kurulu Başkanlığına bildirmiştir.''

bölüm kapandı yani :D

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//