folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder İstanbulbilisim.Com Şikayet - Yardım

İstanbulbilisim.Com Şikayet - Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Şişli'deki genel müdürlük binasını boşaltmışlar herifler kaçıyorlar. Ne kadar tokatladılar acaba piyasayı ?

fiyatları piyasaya göre iyi ve seosu da iyi. google a ne yazarsam çıkıyo adamlar. en kötü laptop 5 bin lira. günde 10 tane laptop satsalar siteden 50 bin. ayda 1.5 trilyon yapıyo. zaten siparişleri bir ay bekletip bu dönen parayı faize koyup ay ay işletse dolandırmasına gerek kalmaz

http://www.pcdepo.com/ bile yılların sitesiyken milleti tokatlayıp kaçtı. Bunlarada güven olmaz.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    EdepsizPenguen bunu yazdı
    Yazilimci bunu yazdı

Firmanın bir satış sözleşmesine bakın derim. Öncelikle sözleşmeyle veya kanunen firmanın yasal olarak maksimum kaç günde göndermesi gerekiyor onu öğrenin. O sürenin ertesi günü noterden ihtarname çekin. Havale ile ödemeye banka karışmaz. Kredi kartı alsaydınız bankaya itiraz edip paranızı geri alabilirdiniz.

Sözleşmede 3 gün icerisinde gönderecektir yazıyordu, zaten ona istinaden konuştum, yasal olarak 14 gün içinde bir dilekçe yada başvuru yapmam gereken yer varsa onu merak ediyordum

Hocam hemen savcılığa suç duyurusunda bulun. Nasıl ıspat edecek senden alacağı olduğunu? Borcun mu vardı firmaya? Şikayetvar sitesinden 3-4 tane ekran görüntüsüde ekle. Linkide dilekçeye ekle. Anlat savcıya durumu. Durduğun her gün zarar

Titanyumun gücü adına!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Mürid parasını alabildi mi acaba ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

Ben zamanında alışveriş yapmıştım bunlardan hatta mause bozuk gelmişti geri gönderdim sıfırını yolladılar. Aklımda iyi firma olarak kalmış . Allahtan biz de tokatlanmadık...

İndia İndia !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

çağlayan'daki yerlerinden ürün aldım birkaç tane, gayet ilgililerdi. belki firma sahipleri sıkıntılıdır ya da batmış olabilirler.

bu adamların yaptığı iş benim bildiğim kadarıyla, ordan burdan garantisiz malı getirip garantisiz olduğu için ucuza satıyorlar. kendi garantileri olduğunu söylüyorlar o yüzden piyasadan daha ucuz.

en son dikkat etmedim ama istanbuldaysan yerlerine git hocam adliyenin karşısında, baktın sorun çıkartıyorlar yolun karşısında adliyeye gidip şikayet dilekçesi verirsin hazır gelmişken.

şehir olarak uzaktaysan bilemiyorum, umarım ürün gelir piyasa sıkıntılı bu aralar..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LNAU
    LNAU's avatar
    Erkek

Firma iflas etmiş zaten hatta kayyum atandı diye okumuştum yanlış hatırlamıyorsam.. 

Yakında Güncelenecektır...
Toplam Hit: 3417 Toplam Mesaj: 27
şikayet dolandırıcı istanbul bilişim