folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İstanbul'da Kalacak Ev Arıyorum . Oda Arkadaşı Arayanlar Bana Ulaşabilirler.

İstanbul'da Kalacak Ev Arıyorum . Oda Arkadaşı Arayanlar Bana Ulaşabilirler.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek

Merhaba beyler , 

Önce bir foruma sorayım . İstanbul içinde kalacak yere ihtiyacım var. Boş odası olan ve yanına birisini arayan varsa bana ulaşabilir.

Yaş 27 . Erkek . Sigara kullanmıyorum .Alkolde az tüketiyorum. Titizlik manyağı değilim ama düzenli tertipli birisiyim.  
    Bitki (Olum harbiden çiçek böcek işte , areka palmiyesi , eğrelti otu vs.vs) bakmayı seviyorum. 

Pm'den ulaşabilirsiniz bena.

samato tarafından 20/Kas/20 16:40 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sezeruludag
    sezeruludag's avatar
    Erkek
    samato bunu yazdı

Merhaba beyler , 

Önce bir foruma sorayım . İstanbul içinde kalacak yere ihtiyacım var. Boş odası olan ve yanına birisini arayan varsa bana ulaşabilir.

Yaş 27 . Erkek . Sigara kullanmıyorum .Alkolde az tüketiyorum. Titizlik manyağı değilim ama düzenli tertipli birisiyim.  
    Bitki bakmayı seviyorum. 

bitki derken :)

Hatasız Kod Olmaz... :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek
    sezeruludag bunu yazdı
    samato bunu yazdı

Merhaba beyler , 

Bitki bakmayı seviyorum. 

Hocam :) Zannettiğinden değil yeşilaycıyım ben.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek
    samato bunu yazdı
    sezeruludag bunu yazdı
    samato bunu yazdı

Merhaba beyler , 

Bitki bakmayı seviyorum. 

Hocam :) Zannettiğinden değil yeşilaycıyım ben.

Bende yeşilaycıyım, özellikle tütün ve tütün ürünlerini çok severim, içime çekesim gelir o derece! 

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

Aşıları tam. Ben kefilim.

Boş İşler Uzmanı..
Toplam Hit: 1279 Toplam Mesaj: 5
ev arkadaş