folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İstanbulun Uzak Uçlarına Taşınmak, Tuzla/Esenyurt Vs.

İstanbulun Uzak Uçlarına Taşınmak, Tuzla/Esenyurt Vs.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

Konum olarak kurtköy merkezdeler,dolmuştu duraktı yakın ,metro daha yapılmadı 5-10 dk yurume surer

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Kurtköye sakın gelmeyin çok kötü bok gibi lütfen gelmeyin lütfen nolur pls 

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Kurtköye sakın gelmeyin çok kötü bok gibi lütfen gelmeyin lütfen nolur pls 

haci nesi kötü onu da söylesene ?

şu an gültepede oturuyorum, levente çok yakın. kiram 2500, ev 2+1 ve yüz yıllık.

işyerim leventte, oraya gidince nefes aldığımı hissediyorum . baya baya oksijen yok amk yerinde. evimin dört tarafında ev var, ortalama bir anda 2 komşunun muhabbetini dinleyebiliyorum. ev eski ve sikko olduğu için herhangi bir yalıtım yok (ses-ısı)

deprem olsa ölmeme şansım yok bu evde, hani bu ev yıkılmayacak, yanındaki 4 evde yıkılmayacak anca öyle kurtulucam. hadi depremi 1 dk önceden hissedip depar atayım desem, açık alana çıkmak için 1km koşmam gerek.

önceden sağa sola her yere yakın merkezi yerde diye kalıyodum ama artık korona var zaten evden çıkmıyorum. bu yüzden kurtköy olur pendik olur ebesinin amı olur düzgün bi siteye taşınsam, arada çıkıp sitenin içinde 2 tur atsam bana yeter.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

kalabalık olmasın diye diyor :F 

bak orası olabilir. tek vasıta pendik çarşı inersin . mis gibi sahilde yürüyüş yapabilirsin. çarşıda alışveriş güzeldir. 

marina dan meyhaneye bir çok yer var. 

yemek te bol istediğin bütçe var 

ama temiz eve çık . eski evler çok eski  oluyor 

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    samaccc bunu yazdı

kalabalık olmasın diye diyor :F 

bak orası olabilir. tek vasıta pendik çarşı inersin . mis gibi sahilde yürüyüş yapabilirsin. çarşıda alışveriş güzeldir. 

marina dan meyhaneye bir çok yer var. 

yemek te bol istediğin bütçe var 

ama temiz eve çık . eski evler çok eski  oluyor 

abi zaten max 10 yaşında yeni bir siteye çıkmayı düşünüyorum. 

@NoktaliVirgul  neresi kotu derken kinaye yapmadim bu arada :P hic bilmedigim yerler, kime hangi mahalleyi sorsam kotu diyo :{ 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

İstanbul için 2011 sonrası ev tutun derim. Yapıdenetim muhabbeti

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Anadolu yakasına taşın E5 in altına bir yere tuzla tarafları iyidir bu arada Kurtköy gerçekten kötü :) E5 in altında yaşayanlar üstünü sevmez Pendik batı mahallesi iyidir

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LevhiMahfuz
    LevhiMahfuz's avatar
    Erkek

Selamlar, öncelikle hayırlı olsun :) Kurtköy Yenişehir Mahallesi Merkez'e yakın bölümünden bildiriyorum. Evim ve ofisim burada. Hem taşınma kararında hemde ben taşındıktan sonra edindiğim tecrübelerimi yazayım. 

Sakin yaşayayım, evimde takılayım arada merkezi yerlere (Kadıköy, Taksim v.s.) gideyim dersen burası doğru yer. Metro henüz aktif olmadı (2021 diyen var, 2023 diyen var bilemedim) ve Marmaray'a direk inen otobüslerden çok fazla tercih yok. Sık geçiyorlar ama sık kullanımda yorabiliyor. Site tercihi önemli, önünden geçen otobüslere mutlaka bakmanı öneririm. Aşağıda site önerilerimi yazacağım. Bu arada çok eğlence, kalabalık düşkünü değilsen Yenişehir'de zaten her şey var. Özellikle gıda anlamında sınırsız seçenek bulunuyor ve hemen hepsinin eve servisi var. 

(Emlakçı modu on) Gelelim tercihlerimize, 

Kurtköy Loca Evleri : https://www.sahibinden.com/kiralik-daire/istanbul-pendik-yenisehir-kurtkoy-mh./loca-evleri?a103651=1139073 

Yalıtımı nedeniyle şikayetçi olan arkadaşlarımız var. Özellikle ailelere önermiyoruz. Fakat kurtköy için gördüğüm en oturmuş aynı zamanda large sitesi diyebilirim. İçerisi tatil modunda. Ulaşım konusunda Kurtköy'ün en iyisi diyebilirim. Bir arkadaşımız yıllardır oturuyor ve çok memnun.

Dumankaya Flex : https://www.sahibinden.com/kiralik-daire/istanbul-pendik-yenisehir-yenisehir-mh./dumankaya-flex-kurtkoy?a103651=1139073 

Yine oturmuş bir site. Evlerinde ki sıkıntı tek (nadiren 2) cephe olması. Ulaşım konusunda çok alternatif yok ve biraz yürümek gerekiyor. 

Eminevim 560 : https://www.sahibinden.com/kiralik-daire/istanbul-pendik-yenisehir-yenisehir-mh./emin-evim-5-yuz-60-kurtkoy?a103651=1139073 

Benzeri sitelere göre nispeten ucuz. Konumu Flex karşısında kalıyor ama Harem'lik Selam'lık modu var. Ancak dışarıdan bakıldığında kaliteliyim diye bağırıyor. 

Gönderdiğin linklerde Optimum Butique gördüm. Konum olarak çok iyi bir yerde ancak bu sitenin yönetimine dikkat et. Ben Optimum serisinin mağduruyum. Yenişehir'de benim bildiğim 4 farklı sitesi var ve yönetimlerini dışarıdan bir firmaya veriyorlar. Boşuna aylarca aidat ödüyorsun benim gibi :) Havuzu açılamaz, güvenliği oturamaz, kapı değiştirirler, baca değiştirirler. 

Burada çok fazla site var. Gözüne kestirdiğin bir site/ev olursa genelinin konumu ile ilgili detaylı olmasa da bilgi verebilecek düzeyde biliyorum, özel mesaj gönderebilirsin. Bu arada Kurtköy'ün yolları kötü yorumuna katılmıyorum. Merkez ve Ersoy hastanesi bölümü için bitmeyen bir çalışma var ancak geri kalan bölümler İstanbul'un bir çok semtinden iyi ve geniş. 

(Emlakçı mode off) 

Umarım yardımcı olur, tekrar hayırlı olsun. 

LevhiMahfuz tarafından 17/Eyl/20 00:45 tarihinde düzenlenmiştir

Uçamıyorsan, koş. Koşamıyorsan, yürü. Yürüyemiyorsan, sürün. Ama yerinde durma!
Toplam Hit: 5099 Toplam Mesaj: 39
tuzla ebeyin amı ebesinin nikahına gidiyorum. taşınmak