folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İste En Güzel Sanal Disk

İste En Güzel Sanal Disk

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

beyler bence en guzel sanal disk olayını veren+tr bir site üye oluyorsunuz size 500 mb sanal disk veriyor+200 mb gelen kutusu+20 mb ekli dosya olarak mail adresi bunların hepsi ee siz ne yaparsını 10 tane alırsınız bundan 5000 mb lık bir sanal dis iniz olur ve ayrıca konu açmışken neden uğraşıyorsunuz ki hotmaili 25 mb yapmaya bırakın ya sadece msn için kullanın hotmaili gidin gmail alın şu anda 2,6 gb larda ve her sn yükseliyor artık davetiyeyede gerek yok basit bir iki işlemle alabilitorsunu yani hotmaille uğraşıp 25mb yükseltmeye çalışmak anlamsız geliyor neyse sanal disk iniz hayırlı olsun he ayrıca zip deseteği falan vardır zaten tr güzel yani bir göz atın beğeneceksiniz (işallah benden önce veren olmamıştır)

kolay gele müritler

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    pardon beyler yazdımda linki unuttuk www.ilkposta.com kusura bakmayın

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Ok denedim güzel birşey ama bence hotmailin yerini tutamaz.Ben ftp olarak kullanırım diye düşünmüştüm bunu ama link falan veremiyorsun.O yüzden kullanmayı düşünmüyorum.Ama yeni başlayan arkadaşlar için iyi.Türkiye için iyi oldu.mynet ten sonra bu iyi

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ManYaQ_cojuk
    ManYaQ_cojuk's avatar
    Erkek

valla arkadaslar gmaıl benım cok hosuma gıttı tavsıye ederım 2,6gb nın dısında 100 tane emaıl acabılıyosun gerısını sız toplayın ne kadar sanal dısk :) ve her 100 kısıde bı 100 kısye gonderıyo

ehue ehuehu cok mannaq bısımıs yafs:P

Gülümse Kaderine
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VisualBoy
    VisualBoy's avatar
    Erkek
    walla benim 2 gb hotmail im var aslında tam olarak 2 gb değil.
    2 gb= 2048 Mb ama benim hotmail 2000 Mb :D. hotmail in tadı bi başka. amerikadan bi cc ile almıştım sanırım americean express ti.

HolyOne'a ulasinca, bildirecegim...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NERO
    NERO's avatar
    Erkek
    kardeş teşekkürler
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

nero bişi değil yavisual boy sana bişi sorcam cc kullanımından anlıyorsun sanırım ya riski ne birde bende baya vardı cc neyse clicatell varya hani fake sms için onun için dedim kontür alıcaktım beceremedim becersem riski ne elimde kinlerin hiç biri tr değildi istersen pm olarak cevap at

hotmail konusundada ben sevmiyorum hotmaili yahoo da tikky geliyor o yüzden gmail ya herkezin kendi tercihi tabi

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuzgaR
    RuzgaR's avatar
    Erkek
    öyle deme babacan benim hotmail 250 mb yptım ve iki tane mailim var,ikisi de 250 mb.

Aşk,Tanrı"nın Nefesini Hissetmektir!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsun
    efsun's avatar
    Erkek
    Bakk Bende gmail'in 2.6 gb lık Ftp si war   : )))))))) sende wa mı :D

Her türlü piping işleriniz itina ile yapılır.
Toplam Hit: 1192 Toplam Mesaj: 9