İşte Samsung Galaxy Note 7

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Dün tanıtım yapıldı bi kaç şey yazmak istedim.

Öncelikle bu telefonun Galaxy S7 Edge'nin kalemli halini düşünün.

6 GB ram dediler 4 GB geldi. Prototip test cihazlarının 6 GB olduğunu biliyorum Samsung Abd'de merkezde çalışan bi tanıdık var.

Prototip cihazlar aslında Edge ekran ve düz ekran olarak tasarlandı ancak piyasaya Edge ekran sürüldü.

Prototip cihazlar da gök mavisi renk yoktu onun yerine zümrüt yeşili seçeneği vardı oda değişti.

Su geçirmezlik özelliği ile suyun altında resim yapabiliriz çok gereksiz.

Bunda da sıvı soğutma denen tertibat var ancak bu tertibatın ömrü 2 sene. Sonrasında ısınma sorunu göreceksiniz.

Usb-c giriş geldi şuan kullanıyorum bi esprisi yok.

Göz bebeği tarama geldi ancak hiç portatif değil. İki gözude görmek istiyor. Microsoft'un Lumia 950 serisinde kullandığı teknoloji zifiri karanlıkta veya gözde güneş gözlüğü olsa bile tek göz ile açılıyordu.

Velhasıl Note 7'yi ziktir edin Note 5 alın.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falcon
    falcon's avatar
    Erkek

Note 4 kullanıyordum arıza yaptı servis falan derken telefondan soğudum hemen satıp 0 aldım note5 almadım çünkü bana göre bataryası çıkmayan samsung alınmaz 

fazlasıyla memnunum tek sorun  çok kullananlar için şarj problemi

Vurur yüze ifadesi Hyper-V sistemcilerin bitanesi
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=vOG3z2Zbd6o

Teknoseyir incelemesi çıktı. Samsung'un en efsane tasarımlarında biri olmuş. Kıvrımlı ekran çok sırıtmamış. Ekran aynı kalmış kasa ufalmış. Bok atmanın manası yok adamlar yapmış işte. Note serisi apayrı bir dünya büyük telefon kullanmayı seven birisi asla vazgeçemez. 

Ha şuanda cidden gereksiz pahalı. Note 5 alın derim hafıza önemli değilse.

mkyb tarafından 01/Eyl/16 03:35 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 5014 Toplam Mesaj: 54
galaxy note 7