folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İşte Zengin Dediğin Böyle Olur ... Ki Adı 2000 Yıl Sonra Bile Anılıyor : Opramoas

İşte Zengin Dediğin Böyle Olur ... Ki Adı 2000 Yıl Sonra Bile Anılıyor : Opramoas

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

700 ton altın, bi tanıdığımda 8 ton altın var 3 tonu yurt dışında 4 tonu istanbul kapalı çarşıda 1 tonuda burada kullanıyor. Ve bu adam memleketimde ilk 100 girer, farka bak,

benim de bi tanıdığım geçem gün telefon aldı 375 tlye. sordum pahalı değil mi nasıl aldın diye 6 aydır biriktiriyomuş. helal olsun dedim zenginliğe bak..

abi senin tanıdık öle benim tanıdık böyle :/

Önemli olan can beden kafa sağlamlığı gerisi boş,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

İlk sayfadaki resimleri görünce aklıma

bu geldi. ne alaka bilmiyorum.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    THT2005 bunu yazdı

Yunan degil, Turk Insaat tanrisi olmaliydi.

Ortak ozellikleri:

1 - Cok kultursuzdurler.

2 - Ya cok az veya hic egitim almamislardir.

3 - Omurleri boyunca bir elin parmaklari kadar veya daha az oranda (karsi cins ile) cinsel iliskiye girmislerdir.

4 - Iliski icin genellikle, at, esek, kopek yavrusu, kaplumbaga yogunlukta olmakla beraber bazen kurbaga cansiz manken, damacan gibi tuhaf nesnelere ve canlilara yonelebilmektedir.

5 - Genellikle Dogu ve Guneydogu Anadolu bolgesinde yetisirler.

6 - Babalarinin ureme ayari olmamasi neticesinde cogunlukla ayni oda icinde 8-10 kisi yer, icer ve sefalet icinde yatarlar.

7 - Askerliklerini (Sansli olarak ) genellikle bati illerinde yaparlar, hizmet bitiminde orada kalmaya calisirlar.

8 - Bir teki asla hicbir halt yiyemediginden 8-10 kisilik guruplar halinde dolasip insanlari rahatsiz ederler.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    sniperscope bunu yazdı
    THT2005 bunu yazdı

Ortak ozellikleri:

1 - Cok kultursuzdurler.

3 - Omurleri boyunca bir elin parmaklari kadar veya daha az oranda (karsi cins ile) cinsel iliskiye girmislerdir.

4 - Iliski icin genellikle, at, esek, kopek yavrusu, kaplumbaga yogunlukta olmakla beraber bazen kurbaga cansiz manken, damacan gibi tuhaf nesnelere ve canlilara yonelebilmektedir.

6 - Babalarinin ureme ayari olmamasi neticesinde cogunlukla ayni oda icinde 8-10 kisi yer, icer ve sefalet icinde yatarlar.

7 - Askerliklerini (Sansli olarak ) genellikle bati illerinde yaparlar, hizmet bitiminde orada kalmaya calisirlar.

8 - Bir teki asla hicbir halt yiyemediginden 8-10 kisilik guruplar halinde dolasip insanlari rahatsiz ederler.

Hocam İlginç Derlemelerde Bulunmuşsun Ancak Bölgesel Ayrımcılık Adına Kayda Geçecek Söylemlerden Lütfen Uzak Duralım....    Aşırı Gelişmiş Bir Milliyetçi Memlekete Fayda Yerine Daima Zarar Getirmiştir...

Sade Vatandaşlar Olarak, Her Başa Geçenin Koyunu Olduğumuzu Bunada Mecbur Olduğumuzu Belirteyim.. Çünkü Biz Seçtik, Ne Kadar Beğenmesekde Biz Seçtik...

Şimdi Bu Amelos Konusunda Şöyle Diyim, Hocam Senin Maddi Durum İyidir, Kendince Kültürlüsünde, Ancak İnsanlara Tepeden Bakmamak Gibi İnsani Erdemlerdende Edinirsen Tadından Yenmez... İnsanlarımızı Okumamış Olmalarından Ötürü Yada Cahil Olmalarından Ötürü Yadırgamayalım, Oturduğunuz Evleri Ameloslar İnşa Etmiştir Ve Bu Çalışkan İnsanların Sayesinde Parası Çok Olanlar Rahat Yaşamaktadır...

Ayrıca Kötülük Her Bölgeye Has Bir Olgudur... Türktende Hırsız Vardır, Kürtten de, Kalkıp Bunu Bir Halka Malederek Ortamı Germeyelim Hocam... Her Kes Kendini Bilsin Taşısın Bunu Söylerim Bunu Bilirim... Kimse Atasının Başarısı İle Övünmesin, Kendi Yaptığı İle Övünsün...  Şöyleki Ailede Dede Vakti Zamanında Albaymış Adam Onunla Söylenir Övünür, Ama Kendi Çöpçü Bile Olamamıştır... Basit İnsanlara Yakışan Söylemler Bize Yakışmaz Hocam..

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı
    sniperscope bunu yazdı
    THT2005 bunu yazdı

Ortak ozellikleri:

1 - Cok kultursuzdurler.

Hocam İlginç Derlemelerde Bulunmuşsun Ancak Bölgesel Ayrımcılık Adına Kayda Geçecek Söylemlerden Lütfen Uzak Duralım....    Aşırı Gelişmiş Bir Milliyetçi Memlekete Fayda Yerine Daima Zarar Getirmiştir...

Sade Vatandaşlar Olarak, Her Başa Geçenin Koyunu Olduğumuzu Bunada Mecbur Olduğumuzu Belirteyim.. Çünkü Biz Seçtik, Ne Kadar Beğenmesekde Biz Seçtik...

Şimdi Bu Amelos Konusunda Şöyle Diyim, Hocam Senin Maddi Durum İyidir, Kendince Kültürlüsünde, Ancak İnsanlara Tepeden Bakmamak Gibi İnsani Erdemlerdende Edinirsen Tadından Yenmez... İnsanlarımızı Okumamış Olmalarından Ötürü Yada Cahil Olmalarından Ötürü Yadırgamayalım, Oturduğunuz Evleri Ameloslar İnşa Etmiştir Ve Bu Çalışkan İnsanların Sayesinde Parası Çok Olanlar Rahat Yaşamaktadır...

Ayrıca Kötülük Her Bölgeye Has Bir Olgudur... Türktende Hırsız Vardır, Kürtten de, Kalkıp Bunu Bir Halka Malederek Ortamı Germeyelim Hocam... Her Kes Kendini Bilsin Taşısın Bunu Söylerim Bunu Bilirim... Kimse Atasının Başarısı İle Övünmesin, Kendi Yaptığı İle Övünsün...  Şöyleki Ailede Dede Vakti Zamanında Albaymış Adam Onunla Söylenir Övünür, Ama Kendi Çöpçü Bile Olamamıştır... Basit İnsanlara Yakışan Söylemler Bize Yakışmaz Hocam..

Shok abi haklı yanlarıda var ama snip abinin

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    ONEMINUTE bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı
    sniperscope bunu yazdı
    THT2005 bunu yazdı

Ortak ozellikleri:

1 - Cok kultursuzdurler.

Shok abi haklı yanlarıda var ama snip abinin

Düşmanca Bakış Yok.. Genelleme İçine Alan Söylemler Toplumumuza Tamir Edilmesi Güç Sorunlar Yaşatır...
    Haklı Yanları Toplumumuzda Varolan Kimseler ile İlgili O Şahıslar ile ilgili Kısmı Kadardır...

Doğu Halkı Hakkında Genellemeye Alınmış Bir Sözde Haklılık Hiç Olamaz... Kendisini Doğuya Misafirim Olmaya Davet Ederim... O Halde Gelsin Kendi Görsün... Doğu İllerimiz Güzellikleri ile İnsanı Büyüleyen Bir Yapıya Sahiptir... Yeterki Görmek İstenilsin...

Söylediği Özellikleri Üzerinde Barındıran Türklerde, Romanlarda Mevcut... Örneğin Gruplar Halinde Taşkınlık Edenler Sadece Kürtler Değildir... MHP lilerde Bunu Yaparlar, Sade Türkler Veya Diğerleride...

Kürtlerinde Babayiğitleri Vardır, Tek Başına Kalabalığa Dalar Darmadağın Eder, Türklerinde Vardır... Ama Bu Demek Değildirki Tüm Kürtler Babayiğittir Yada Tüm Türkler Babayiğittir... Böyle Söylemler Yararlı Söylemler Değil...

Espirili Ve Çok Güzel Yanaşmış Konuya Kendisi Ancak Sonrası Doğuya Laf Etmese Güzel Olacaktı...

ShockMan tarafından 30/Oca/13 10:42 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ataturkcu1
    ataturkcu1's avatar
    Erkek

ShockMan abi, sniperın dediklerinde büyük oranda haklılık payı var.Sen de üzerine alınma,karadenizle alakalı bir başlık açılsa ve laf sokulsa ki ben de bir karadenizliyim emin ol üzerime alınmam.Biliyorum çünkü karadenizlileri.Entegre ol topluma,üzerine alınma her şeyi.Problem bundan kaynaklanıyor zaten.

Pragmatism&Realism
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    ataturkcu1 bunu yazdı

ShockMan abi, sniperın dediklerinde büyük oranda haklılık payı var.Sen de üzerine alınma,karadenizle alakalı bir başlık açılsa ve laf sokulsa ki ben de bir karadenizliyim emin ol üzerime alınmam.Biliyorum çünkü karadenizlileri.Entegre ol topluma,üzerine alınma her şeyi.Problem bundan kaynaklanıyor zaten.

Yok yok Sniper Hocayla Biz Birbirimizi Severiz... Benimkisi Maksat Muhabbet Olsun... Körpe Gençliğe Okurlarımıza Sinyal Niteliği Mesaj Amaçlıdır... Sniper Hocanın Niyetini Bilirim... Rahat Olun...

Bazan Bazı Cümleler Olurki Kalkıp Bundan Fırsatı Buldum Hadi Bir Mesaj Veriyim Diyesiniz Gelir ya... İşte Benimkisi O Cinsten... Sinper Hocanın Şahsı İle Alakalı Bir Problem Yada Şahsına Uyarı Mahiyetinde Bir Şey Asla Söz Konusu Olamaz... Kendisini Cidden Severim Ve Bilirim Ne Amaçla Yazmıştır... Aslında Misafirim Olmasını İstediğim Şahsiyetlerdendir Kendisi... Keşke Bir Gün Olsa...

Toplam Hit: 6071 Toplam Mesaj: 49