folder Tahribat.com Forumları
linefolder Google / Yandex / Bing ve Servisleri
linefolder İstedigin Yere Google Bussines Map Açmak ...

İstedigin Yere Google Bussines Map Açmak ...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek
    DanqerLine bunu yazdı

Anlatıyorum....
    Öncelikle hızlı onay işlemlerinde yapılması gerekenler...
    Temiz bir hesap açıyorsunuz. Bu google hesabına bir telefon numarası tanımlıyorsunuz. Daha önce tanımlanmamış olması sizin için daha iyi olur.
    Sonra bu hesap üzerinden web master tools açıyorsunuz buraya sitenizi ekliyorsunuz.
    Sonra google my business tan açılan sayfada yeni işletme ekle dediğinizde gelen sayfanın url sindeki tr yerine en yapıyorsunuz sayfa inglizceye dönecek ordan kategoriyi ingilizce kategoriden seciyorsunuz. Bilgilerinizi giriyorsunuz. Web sitenizi falan mutlaka ekliyorsunuz. Daha sonra en önemli olan olay SMS onayı için
    Firmanın bir adresi olmadığını işaretleyin Firma kapıya teslim çalışıyor. Ürün ve hizmeti son kullanıcıya kendisi getiriyor. Mağazada hizmet vermiyor boyle bir secenek var onu işaretliyorsunuz. En önemli olan olay bu. Ondan sonra ileri deyin firmanızı onaylatın sms gelecektir girin aktif edin.
    Kimseden 100TL almadım ama bu şekilde en az 100 firma kaydı yaptım.

bunu yazan olmuş alıntıdır.

Teşekkür ederiz.

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

deneyen varmı

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Bende bazı yerleri ekliyorum, bazılarında telefon istiyor, bazılarında ise posta istiyor, posta kodu gelmedi mi de bildirimde bulunuyorum, işyerinin fotoğraflarını falan gönderiyorum, arıyorlar beni, onaylıyorlar hemen. Tabi ikinci adım yani posta adımı en az 15-20 beklemen gerekiyo, telefonla ise anında onay veriyorlar.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek

deneyen arkadaşlar oldu mu ?

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    streetw1se
    streetw1se's avatar
    Erkek

oldu işe yaramıyor.

Toplam Hit: 2558 Toplam Mesaj: 16
google