folder Tahribat.com Forumları
linefolder Asp - Php - Cgi - Perl
linefolder İstek [Php İçin Hangi Editör] Hatalı Kodu Göstereninden

İstek [Php İçin Hangi Editör] Hatalı Kodu Göstereninden

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adalet
    adalet's avatar
    Erkek

HTML, CSS, biraz java script, flash yürüdüm PHP ye kadar geldim Allahın izniyle bu ay kitabı bitireceğim. Çok muhterem mürid kardeşlerim editpad+ kullandım muktedir olamadım, dw kullandım memnun kalmadım, fp kullandım randıman alamadım, kodlarım sayfaları aşar oldu hatalı kod girdiğimde hatayı bulmak imanımı gevretir oldu, klavyeyi yumruklar ekrana kafa atar durumda yoğun duygular içerisindeyim.

Sevdiğiniz aşık olduğunuz, kod yazarına yardımcı, yanlış kodu gösteren, renkli cicili bicili php editörü biliyorsanız mürid kardeşiniz adını öğrenmek ister, imkan dahilinde linkini, crackini, serialini ister.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    notepad++ (plusplus) diye bi prog var indir onu kullan kodlar hatalıysa renkler düzgün cıkmaz bide her dili destekler

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adalet
    adalet's avatar
    Erkek
    Notepad++ ücretli yazılım sanıyordum sağolasın işimi görür.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adalet
    adalet's avatar
    Erkek

php designer pro 2007 ve keymaker download adresi [ http://www.oxedion.com/index.php/download/406e79f8a9519e67942c579c4a19f159 ]

kodu kontrol edebiyor (:

The strength in PHP lies in the ability to embed it into- and together with other web-languages and technologies. This is why PHP Designer 2007 does not only support PHP but also other web-languages as HTML, MySQL, XML, CSS, JavaScript, VBScript, Java, C#, Perl, Python and Ruby

Toplam Hit: 1084 Toplam Mesaj: 4