folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder İstek Windows 7 (Exclusive Gibi)

İstek Windows 7 (Exclusive Gibi)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek

exclusive 7 var elimde fakat eski programlar var içinde artık iyi olmuyor. Bu gibi kendinden orjinal programları içinde olan windows 7 var mı acaba 15 pc ye format atıp program yüklemek zor böyle olursa en azından hızlı biter işimiz

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/forum/windows-xp-vista-7-8-full-197010

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

hocam bilgsayarci falansan eger en mantiklisi bir rds server kurup icerrisine windowsun butun surumlerini atarak kendine ayrica bi kolaylik sagliyabilirsin ayrica programlarin sessiz kurulumlarini kendin yaparak yada internetten bularak superbox gibi otomatik kurucuya atarsan bi tiklamayla hepsni otomatik kurdurabilirsin. yada kendin biseyler yaparak windowsun icine gomebilirsin. yada eger islemcilerin hepsi intelse bir bilgisayara windowsu kurup icerisine programlari kurup image alarakta bu isi cozebilirsin daha sonra driver pack 17 ile driverleri oto kurdurabilirsin. cozumm cok onemli olan senin icin hangisi kolay olur onu bulmak

delimiyim ben?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı

hocam bilgsayarci falansan eger en mantiklisi bir rds server kurup icerrisine windowsun butun surumlerini atarak kendine ayrica bi kolaylik sagliyabilirsin ayrica programlarin sessiz kurulumlarini kendin yaparak yada internetten bularak superbox gibi otomatik kurucuya atarsan bi tiklamayla hepsni otomatik kurdurabilirsin. yada kendin biseyler yaparak windowsun icine gomebilirsin. yada eger islemcilerin hepsi intelse bir bilgisayara windowsu kurup icerisine programlari kurup image alarakta bu isi cozebilirsin daha sonra driver pack 17 ile driverleri oto kurdurabilirsin. cozumm cok onemli olan senin icin hangisi kolay olur onu bulmak

imaj denedim olmuyor sıkıntı oluyor kendin at programları oto kurdur demişsin de daha önce yapmadım nasıl olur bilmiyorum dürüst olayım. Araştır öğren diyeceksiniz ona da vaktim yok öğretmenim normalde boş vakitte bilgisayar odasındaki bilgisayarları toparlıyorum onun için sordum

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

http://www.isharedisk.com/index_en.html

bunu kullanip tüm makinaları ana makinadaki imajdan boot edebilirsin. aletler kendi harddisklerini kullanmazlar. güncelleme vs durumlarıda yine tek makinada halletmiş olacaksın. deep freze gibi makinalar her restartta ana makinadan tekrar imajı çekeceği için her seferde sıfırlanır. 

internet kafe olduğunu düşünüp önerdim, ama yok 15 kullanıcın varsa da her kullanıcıya dosyalarını kaydedebileceği bir yer açabilirsin aletlerin kendi lokal disklerinde, hatta masaüstü/kullanıcı klasörünü bu diske ayarlarsın ohh miss

black implies white, self implies other, life implies death.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    FiL3MAN bunu yazdı
    ayhun bunu yazdı

imaj denedim olmuyor sıkıntı oluyor kendin at programları oto kurdur demişsin de daha önce yapmadım nasıl olur bilmiyorum dürüst olayım. Araştır öğren diyeceksiniz ona da vaktim yok öğretmenim normalde boş vakitte bilgisayar odasındaki bilgisayarları toparlıyorum onun için sordum

Hocam superbox u bi arastir indir.

delimiyim ben?
Toplam Hit: 1108 Toplam Mesaj: 6
windows 7