İştesiz Bi Hotmail Fake Daha

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byneo
    byneo's avatar
    Erkek
    merhaba arkadaşlar.yoğun istek üzerine fake mail anlatıyorum. sizler için çalışıp kendi yöntemimle (başka hiçbir yerde bulamayacağınız süper bi yöntem) hazırladığım fake maili anlatıyorum...
    tek bi problemimiz var.o da kullanıcının (kurbanımızın) alanları boş bırakması durumu...eğer boş bırakıp da enter a basarsa,hatayla karşılaşır ve durumu çakar.tabi aptalsa biraz,yine yer:D yoksa herhangi bir problem yok...kurbanımız mailini ve şifresini girdiğinde tekrar hotmail sayfası açılıyor...tabi o anlamıyor... :D
    neyse. fake hazırlama işlemine geçelim...

bu arada unutmadan bu işlemleri yaparken frontpage XP yüklü olacak bilgisayarımızda. tek gerekli program bu...

1. [url]www.bedavaweb.net[/url] adresine girip üye oluyoruz (bu üyelik formmail servisini kullanıp şifreyi almamızı sağlayacak olan server görevini görecek)

2. [url]www.hotmail.com[/url] adresine girip üstteki menüden kaynak ı bulup kaynağını kopyalayacağız ve frontpage e girip yeni bi dosya açacağız.açınca aşağıdaki sekmeden [HTML] kısmına tıklayacağız ve çıkan sayfadaki herşeyi sileceğiz...

3.sonra aşağıdaki sekmeden "Normal" e tıklayın

4. en önemli yere geldik... fasulyenin yadaları... :D formmailimizin form alanlarını kullanarak kendimize bilgi gönderme işlemiii...
    bunu nasıl yapıcaz?şöyle...
    www.bedavaweb.net adresine giriş yapıcaz üyelik bilgilerimizle (bu arada bayağı bi bedavaweb reklamı yaptık ama mecbur. her yol mübahtır :D ) neyse. giriş yaptıktan sonra soldaki "hizmetlerimiz" menüsünden "formmail" i tıklıyoruz. çıkan sayfada "formun gönderileceği mail adresi" kısmına kendi mail adresinizi,"Form gönderildikten sonra ziyaretçiye gösterilecek olan sayfanın adresi" kısmına da, "www.hotmail.com" yazın ve "formu gönder" e tıklayın...

5. çıkan sayfadaki kodu alın. frontpage e geçin yine ve yeni bi sayfa açın.aldığınız bu kodu aynen yeni sayfaya yapıştırın (aşağıdaki sekmeden HTML olarak yine ...) sonra da yine "normal" e tıklayın...

6. E-Mail adresiniz kısmının yazı yazılan yerine sağ tıklayıp "form özellikleri"ne ordan "seçenekler..." e tıklayın... o ilk satırdaki (şu an sonunda darkwillbedarken falan yazan yeri) yazıyı kopyalayın...

7. üstteki sekmeden yeni_sayfa1.htm ( ilk kod yapıştırdığınız sayfa hotmail sayfası) kısmına tıklayın ve hotmail in kodunu yapıştırdığınız sayfayı açın.
    hotmailin "E-posta adresi" kısmının yazı yazılan yerine sağ tıklayın ve "form özellikleri" ni seçin. çıkan ekranda "form adı" kısmında "f1" yazar. onu silin ver bişey yazmayın oraya. sonra hemen altındaki "hedef çerçeve" kısmının solundaki "..." işaretine tıklayın ve çıkan listede "sayfa varsayılanı (yok)" u seçin ve tamam deyin. özellikler sayfasını kapatmayın. "seçenekler" e tıklayın ve çıkan ekranda ilk satırdaki uzun kodu silin ve yerine ilk formmailimizdeki kodu (hani darkwillbedarken hotmail falan yazıyordu) yapıştırın... tamam/tamam deyip kapatın..

8. tekrar "yeni_sayfa2.htm" yi açın üstteki sekmeden. (ya da işte formmail hani sekmedeyse) yani formmailimize geri dönelim... e mail adresimizi yazacağımız satıra tekrar sağ tıklıyoruz fakat bu defa "form alanı özellikleri" ni seçiyoruz... ad "e_mail" olarak görünüyor. bunu aynen alıp hotmail fake imizdeki "E-posta adresiniz" kısmına sağ tıklayp "form alanı özellikleri" ni açıp "Ad" kısmına yapıştırıyoruz.
    aynı işlemi formmailimizdeki "mesajınızın konusu"kısmına da uyguluyoruz. burdaki adı da alıp (yani "konu") hotmailimizdeki password kısmının "ad" yerine yapıştırıyoruz. (ordaki "passwd" yerine bunu yazın)
    sonra da yine formmailize dönüyoruz ve mesaj kutusunun üstüne gelip "form alanı özellikleri" deyip burdaki ada bakıyoruz.(mesaj). ardından yine hotmailimize dönüp orda kalan 3 seçeneğin grup adı kısmına (e posta adresimi ve parolamı kaydet/e post adresimi kaydet falan filan işte. ama küçük daire kısmına sağ tıklayın.yazılara değil.bu üçünün de "grup adı" kısmına "mesaj" yazıyoruz)bunu yazın pencereyi kapatmayın ve "değer" kısmına da büyük harflerle "FMBYDWBDP" yazın.bu işlemleri üçüne de uygulayın...

9.son olarak da yine formmailimize dönüyoruz ve "gönder" düğmesine sağ tıklayıp ""alan özelliklerine giriyoruz. burdaki sadece "ad" kısmındaki "gonder" i alıyoruz. sonra yine hotmailimize dönüp "oturum aç" düğmesine sağ tıklıyoruz. orda alan adı kısmındaki "SI" değerini silip formmailimizdeki "gonder" i yazıyoruz. "oturum aç" yazısına sakın ellemeyin...

10. son olarak da javascript hatası vermesin diye fake imiz hotmail sekmemizi açıp,alttan da HTML sekmesine tıklıyoruz ve Ctrl+f ya da üstten düzen/bul yapıp şunu arattırıyoruz "<noscript><meta http-equiv="Refresh" content="0; URL=http://login.passport.net/jsDisabled.srf?lc=1055"/></noscript>" (tırnakları da arattırmayın haa. onlar hariç :D ) bu bulduğunu siliyoruz.

bu işlemleri yaparken (hotmail sekmesinde özellikle) "tamam" basıp her adımınızı kaydetmeyi unutmayın...

bunların hepsini yaptıktan sonra hotmail fake imizi "htm" ya da "html" olarak kaydedin. burada ben direk derdim işte "hotmail fake sekmesini açın.şuraya şunu yazın,buraya bunu yazın,kaydedin.)bunu bilerek yapmadım.istedim ki bilesiniz,tekniğini öğrenesiniz. bu yolla formmailin ve buna benzer hizmet veren yerlerin nasıl fake server ı olarak kullanılacağını gördünüz.
    eğer direk deseydim şu boşluğa şu adı verin,o zaman hangi kodun nereye,ne için yazıldığını anlayamayacaktınız...

umarım anlatabildim. anlatabildiysem ve bişeyler verebildiysem ne mutlu bana. ha unutmadan da söliim. eğer frontpage de bunu önizleme yaparsanız,gönder tuşuna basınca bi hata verir "evet" , "hayır" çıkar karşısına ama yeni bi sayfa açılmadan bu çıkar windows hatası gibi.buna evet ya da hayır deseniz bile şifre gelir ve karşımıza orjinal hotmail sayfası çıkar ama korkmayın. dosyayı htm olarak kaydedince bu hata ortadan kalkıyor :D

fake e yazılan şifreyi ve maili nasıl okuyacaksınız?o da şöyle.mailinize gelmeyecek.www.bedavaweb.com adresine giriş yapıp,formmaile tıklayacaksınız ve çıkan sayfada da "mesajlarınızı okumak için tıklayınız" likine tıklayacaksınız. orda gönderen kısmında kurbanımızın maili,alacak kısmında sizin mailiniz ve konu kısmında nda"mesaj: şifre"yi görürsünüz...

iyi eğlenceler...

NOT:aLINTIDIR

Ne çakalsın sen bee :) Sen çakalsan biz neyiz kim bilir! - banned by decameron -
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    hocam güzel dökuman gerçekten yeniler için iyi olur ama resimleri ) yeriyle yaparsan daha anlaşılır olur.

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eskici
    eskici's avatar
    Erkek

Ağa hiç ugrasmayalım ben sana direk maili veriyim sen hackle sifresini bana gonder olmazmı:)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    badboys_byneo
    badboys_byneo's avatar
    Erkek

Zuhahaha byneo hoca banlanmış bizim şu hoca dedıgımız adamm  halbuki hiç bir şey bılmez.Saygılar

hacked_by_i.n.f_team_badboys_byneo
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delidragon
    delidragon's avatar
    Erkek
    selam millet  bizim arkadaş burdan  bir şifre kırma programı buldu  biriniz vermişiniz galiba...dosyayı kurbana yediriyor ve şifresini alıyor.. eğer  bu program hala buralardaysa bi zahmet yollayı verin yaww..

inançtır bu tanı yavrum/pırıl pırıl bir sevdadır/demire kanla duvara tırnakla yazılır
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ihale
    ihale's avatar
    Erkek

--

_________
Toplam Hit: 13385 Toplam Mesaj: 6