folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder İşyeri İçin Ortak Ajanda Sistemi Tavsiyesi

İşyeri İçin Ortak Ajanda Sistemi Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McM
    McM's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Merhaba,

Ofiste çalıştığımız - görüştüğümüz kişilerin ve adres ve bilgileri biriktirebileceğimiz kendi notlarımızı paylaşabileceğimiz bir sistem kurmak istiyorum. Dışarıya kapalı fakat şifreyi bilenlerin zenginleştirebileceği bir sistem olucak.. Codecanyon'da aşağıdaki gibi bir sistem buldum.. Bu tarz yada buna yakın önerebileceğiniz yada tavsiye ettiğiniz birşeyler varsa bilgilendirirseniz çok sevinirim..

http://codecanyon.net/item/business-diary/13465170?s_rank=1

Edit: Aslında derdimi tamda anlatamadım araştırdıkça genişliyor biraz daha basit örneğiyle eski databank örneklerini verebiliriz :) Birde şöyle bir şey buldum ama çok basit buda..
    http://codecanyon.net/item/databased-personal-edition/7720610?s_rank=44

McM tarafından 04/Mar/16 13:25 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

VTiger senin için biçilmiş kaftan mobil uygulaması da var istendiğinde elastix voip sunucu ile migrate edip kullanabilirsin. Aslında istediğin bir CRM =)

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McM
    McM's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

VTiger senin için biçilmiş kaftan mobil uygulaması da var istendiğinde elastix voip sunucu ile migrate edip kullanabilirsin. Aslında istediğin bir CRM =)

Eyvallah hocam saol bilgilendirme için.. Dışarıya bağlı bir sistem değildi kendi içimizde çözmek için php tabanlı birşeyler arıyorum.. Codecanyon'dan CRM olarak bir göz atayım :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    McM bunu yazdı
    sRcN bunu yazdı

Eyvallah hocam saol bilgilendirme için.. Dışarıya bağlı bir sistem değildi kendi içimizde çözmek için php tabanlı birşeyler arıyorum.. Codecanyon'dan CRM olarak bir göz atayım :)

php bi script zaten kendi içinde kurarsın yeteneklerini bakınca dibin düşer :D hattayine open source sugarcrm var ama optimizasyonu teması türkçeleştirmesi falan sıkıntı az 

Wordpress - SEO & Digital Marketing
Toplam Hit: 1067 Toplam Mesaj: 4
ajanda rehber sektör katologu databank