İş(Zordayım) Hocalar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dbcooper
    dbcooper's avatar
    Erkek
    ari41 bunu yazdı
    dbcooper bunu yazdı
    ari41 bunu yazdı

Izmitte kalacak yerin varsa garson isi ayarlayabilim. Ayaz pastahanelerinde calisirsin hicbi yoğunluk yok. Patronu adam gibi adamdir. Oyle standart cafe gibi dusunme musteri gelir direk şu bu pastayi istiyorum der alir gider

ulan ayaz'daki pastaları hiçbir yerde bulamıyorum. Aga izmit'teki öğrencilik yıllarıma dair özlediğim tek ayrıntı o. Bi izmit'te ayaz, bir de bursadaki abişoğlu. ama ayaz her türlü.

Sahibi arkadasimdir diye demiyorum guzel urunleri var. Mesela bu gece imal ediliyor pastalar. Yarin aksam 10 a kadar satilmazsa , muhtac insanlar muhakkak geliyor onlara falan veriliyor eger gelen olmazsa imha ediliyor. Yani bizim tabirimizle gunluk uretim tuketim olayi diyebilirim. Kargoda parcalanmayacagini bilsem bitane gonderirdim aslinda ama:)

dusunmen yeter hocam :) yolumuz duserse yeriz bir tane napalım :))

yan yatarak üzüm yiyen roma imparatoru
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    th317
    th317's avatar
    Erkek

up!

Duyuyor musun yeğen??? Suyun sesini duyuyor musun?? Yapamam diyordun. Gücün yetmez sanıyordun... Anlarlar, yaptırmazlar, bir daha yenerler diye korkuyordun. İmkansız diyordun... Ama suyun sesini duyor musun yeğen?? Deniz sonunda yarıldı; bize sadece içinden yürümek kaldı......
Toplam Hit: 4555 Toplam Mesaj: 23
yardım