folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder It Management Program Tavsiye Gerek

It Management Program Tavsiye Gerek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

biz asana kullanıyoruz iş takibi ve form yonetimi için. bir incele istersen. 

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    Biocyte bunu yazdı
    AbdullahAzad bunu yazdı
    Biocyte bunu yazdı

Hepsini tek tek inceleyeceğim. Bir de Deskgate adında bir programa rastladım, bilen eden var mı acaba? Bir de aşağı yukarı bu konuştuğumuz programların fiyatları hakkında da bilgi  verebilir misiniz ?

tasak mi geciyon hoca?

her biri.icin tek tek fiyat teklifi alcaksin

kdv dahil fiyat verin mi dedim ben ? Sen özel gününde falan mısın acaba? Adresine peluş oyuncak ile çikolata göndereyim istersen.

yeni moda bu oldu herhade. laf sokup üste çıkmaya çalışmak.

fiyat teklifleri alınan firmaya göre değişir. nasıl altı üstü fiyat yazmamızı bekliyorsun? 

bir bankanın genel müdürlüğünde istediğin tarzda bir hizmet için HP fiyat teklifi vermişti. 1.500.000$. dikkat et TL değil $. bastılar parayı aldılar.

şuanki çalıştığım şirket ise kendisi yazıyor tamamen şirket içi kullanım için. 4 tane yazılımcı aldılar. 

peluş ayınla çikuletanı müdürüne elden verirsin :) insanların bilmedikleri konularda bilgiçlik taslamasına ayar oluyorum.

az insan çok huzur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı
    Biocyte bunu yazdı
    AbdullahAzad bunu yazdı
    Biocyte bunu yazdı

Hepsini tek tek inceleyeceğim. Bir de Deskgate adında bir programa rastladım, bilen eden var mı acaba? Bir de aşağı yukarı bu konuştuğumuz programların fiyatları hakkında da bilgi  verebilir misiniz ?

tasak mi geciyon hoca?

her biri.icin tek tek fiyat teklifi alcaksin

kdv dahil fiyat verin mi dedim ben ? Sen özel gününde falan mısın acaba? Adresine peluş oyuncak ile çikolata göndereyim istersen.

yeni moda bu oldu herhade. laf sokup üste çıkmaya çalışmak.

fiyat teklifleri alınan firmaya göre değişir. nasıl altı üstü fiyat yazmamızı bekliyorsun? 

bir bankanın genel müdürlüğünde istediğin tarzda bir hizmet için HP fiyat teklifi vermişti. 1.500.000$. dikkat et TL değil $. bastılar parayı aldılar.

şuanki çalıştığım şirket ise kendisi yazıyor tamamen şirket içi kullanım için. 4 tane yazılımcı aldılar. 

peluş ayınla çikuletanı müdürüne elden verirsin :) insanların bilmedikleri konularda bilgiçlik taslamasına ayar oluyorum.

Ben bilgiçlik taslamadım, ama senin bu agresif tarzını da anlamıyorum. "insanların boş konuşmalarına ayar oluyorum" ben de. Bildiğin katkı sağlayabileceğin birşey varsa yaz, yoksa çomak sokmaya çalışma. Toplu donanım satın alımı ya da özel yazılım değil bu, Öyle firmaya göre yüzde 50 oynayacak bişey değil, aşağı yukarı yazdım zaten, Bilgi vermek isteyen verir istemeyen vermez, Bazıları da boş yapar işte.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

he he.

az insan çok huzur.
Toplam Hit: 1960 Toplam Mesaj: 15
it helpdesk management