folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İtalya'da 1 Metrekarelik Yere Yağan Yağmur

İtalya'da 1 Metrekarelik Yere Yağan Yağmur

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matr0x
    matr0x's avatar
    Erkek

Tam olarak aynisi olmasa da bir benzerine sahit oldum. Gecen sene West Virginia George Washington State Park"da kamp yapiyorduk. Sabah uyandigimizda cadirin 2 metre otesinden baslayarak bir cizgi seklinde her tarafin islak oldugunu gorduk. Yani soyle dusunun. Ayakta duruyorsunuz ve yuzunuzun baktigi taraf komple islak, arkanizi dondugunuz taraf ise tamamen kuru. Ilk basta inanamasak da cevreyi inceleyince yagmurun 2 metre otemize kadar geldigi ve orada kaldigini anladik.

Tanrının bana baş edemeyeceğim bir şey vermeyeceğini biliyorum. Sadece keşke bana bu kadar güvenmeseydi diyorum...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    matr0x bunu yazdı

West Virginia George Washington State Park

Orda yağması muhtemel birşey bi kere isminde keramet var şehrin 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Bu kadar dar alanda pek mümkün gözükmüyor ama benzerini yaşadım. Kıbrısta askerdeyken ocak ayında 1. bölük binasına kar yağarken 2. bölüğün orası güneşliydi, 2 bölük arası 30m falan vardı. 

طדṮ
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Bu da birşeymi geçen yolda yürüyorum. Sağ tarafım güneş , sol komple gölgeydi :)

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Fişkiye gibi geldi bana,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dryrock
    Dryrock's avatar
    Erkek

Bkz. eğik atış 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

uçarken hiç denk gelmediniz mi bence mümkünatı olan bir olay

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
Toplam Hit: 3193 Toplam Mesaj: 18
yağmur italya