folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder İtülü Öğrenciye Yurt Tavsiyelereniz

İtülü Öğrenciye Yurt Tavsiyelereniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fizilal
    fizilal's avatar
    Erkek
    Gümüşsuyu her daim :)

Herkes hoş bir seda duymak ister...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustaphachan
    mustaphachan's avatar
    Erkek

g2k bunu yazdı:
    -----------------------------

mustaphachan bunu yazdı:

zeratul bunu yazdı:

overbite bunu yazdı:

ben itünün maslaktaki kampüsüne staj için gelmiştim (maslak sanırım, istanbula ilk defa gitmiştim yerleri pek bilmiyorum ama yanında istinye park diye bir alışveriş merkezi vardı) orda kampüsün içinde bir yurtta kaldım sanırım imkb erkek yurdu muydu öyle bir şey, o yurt çok güzeldi orayı zorlamanı tavsiye ederim

Evet usta maslak kampüsü orası. Zorlıycaz artık da dur bakalım çıkacak elbet birşeyler. Kyk'nın Abdiipekçi yurdunu öneren var mı içinizde?

hazırlıkta iyi olur da sonrası sıkıntı hoca. maçka kampüsünün bitişiği sadece merdiven iniyorsun 8-10 basamak. ayrıca odalarda su ısıtıcısı gibi elektronik aletler yasak. fiyatı da aşırı ucuz.. + ve - leri var ama - ler daha çok sanki..

hocam benim bölüm maçka kampüsünde de itü yurtlarını yazıcam kyk ya da başvurdum itü çıkmazsa diye kyk yurtlarını falan araştırıyorum bu abdi ipekçi yurdunun falan imkanlaır hakkında bir bilgin var mı ayrıntılı olarak?

hocam pek önermem. kalan arkadaşlarım var.. genelde şikayetçiler durumdan. odalardaki su ısıtıcılarını bile topluyorlar dedi. internet konusunda da sıkıntı varmış sanırım. bildiğim iki iyi yönü okuluna yakın olması ve fiyatı. yine de tercih senin :)

# birikimini önyargı ve yalanlara hizmet etmek için kullanan kültürlü bir insan olmaktansa maymundan gelmeyi tercih ederim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeratul
    zeratul's avatar
    Erkek

Kyk başvurumda 5700 yedeklerde olmam sonucunda tek şansım İTÜ yurtları kaldı :)

Eve çıkmam gerekicek galiba ilk seneden

Toplam Hit: 5819 Toplam Mesaj: 24