folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Itunes 'Dan 400 TL FATURA Geldi (Lütfen Yardım)

Itunes 'Dan 400 TL FATURA Geldi (Lütfen Yardım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

Arkadaşlar acil yardımınız lazım. 

Bir ara Iphone cihazlarda hafıza kalmadıgında ITUNES a girip film indirmiş gibi yapardık. Hafıza yükselirdi bilen bilir. Bende kardeşime soylemiştim ara ara yapardı. Bir baktık fatura olması gerekenden 400 TL Fazla gelmiş. Kardeşim satın al butonuna basmıs APPLE UYARI VERMİŞ HAFIZA YOK DİYE. BOYLE BOYLE hafıza artırıyordum abi dedi. 

FAKAT kardeşimin app store hesabına girdim bir baktım 24 TANE SATIN ALINMIŞ FİLM. Telefonda falan da yok bu filmler. Yani kardeşim satın al demiş apple uyarı vermiş yer yok diye fakat o ara filmler satın alınmış! Şimdi acil yardımınız lazım arkadaşlar ben bu 24 filmin parasını nasıl iade alabilirim ? Kime nereye mail atmalıyım ? nasıl anlatmalıyım derdimi ?

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

http://shiftdelete.net/app-store-para-iadesi-nasil-alinir-64588

bu yol işe yarıyor yada en iyisi müşteri hizmetlerini ara çözüm sağlarlar

birde faturaya yansımaz ödeme kredi kartına yansır , bir yanlışlık var gibi sanki

umit tarafından 05/Haz/17 17:25 tarihinde düzenlenmiştir

le le le sakine
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Filmler izlenmediyse http://reportaproblem.apple.com/ adresinden talep aç. 2 güne kadar sana mail ile ulaşıp niye iade etmek istiyorsun diye soracaklar sende yanlış anladım zaten filmleri izlemedi de iade ederler.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

apple.com 'a numaramı yazdım 3dk içinde arayacagız dediler 30sn sonra aradılar. Ben böyle müşteri memnuniyetini önemseyen firma görmedim. Daha önceki aylardan da filmler alınmış dedi 1000 liraya yakın geri ödeme yaptılar kredi kartına. Helal olsun valla!

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviEkran
    MaviEkran's avatar
    Erkek
    TurkForces bunu yazdı

apple.com 'a numaramı yazdım 3dk içinde arayacagız dediler 30sn sonra aradılar. Ben böyle müşteri memnuniyetini önemseyen firma görmedim. Daha önceki aylardan da filmler alınmış dedi 1000 liraya yakın geri ödeme yaptılar kredi kartına. Helal olsun valla!

Böyle hızlı ve tatmin edici çözüm beklemiyordum açıkçası. Bir helal olsun da benden.

Blue Screen of Death
Toplam Hit: 1687 Toplam Mesaj: 5
ios apple apple app store