folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder İtunes‘Den Whatsapp Alacak Babayiğit.

İtunes‘Den Whatsapp Alacak Babayiğit.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    interfector bunu yazdı
    Lemuria bunu yazdı
    DestinatioN bunu yazdı
    Lemuria bunu yazdı

benim acc üzerinden indirebilirsin,wp8'e geçiyorum pm'den kullanıcı adı ve şifremi gönderdim.

ben biliyorum seni kim ikna etti =)

yok hocam iknaa mevzuu değil :) pazartesi çıkacak olan lumia 620'nin fiyatı uygun ve kullanılabilir görünüyor..920 almayacağım zaten.

hacım 920 al çok ciddiyim. ben aldım ve şunu söyleyebilirim sana pişman olmayacağın bir telefon. 620 fiyatı nekadar bilmiyorum ama arada fark fazla yoksa 920 al.

Aralarinda fiyat olarak fark cok sayilmaz :)

http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-nokia-lumia-920-fiyati,843823.html 

http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-rio-windows-phone-8s-fiyati,942263.html (Htc bu ama fiyati buna yakin olacagi soylenmisti)

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Lemuria bunu yazdı
    DestinatioN bunu yazdı
    Lemuria bunu yazdı

benim acc üzerinden indirebilirsin,wp8'e geçiyorum pm'den kullanıcı adı ve şifremi gönderdim.

ben biliyorum seni kim ikna etti =)

yok hocam iknaa mevzuu değil :) pazartesi çıkacak olan lumia 620'nin fiyatı uygun ve kullanılabilir görünüyor..920 almayacağım zaten.

Lumia alacaksan.Mart'ın sonunu bekle.Xperia Z ve Galaxy S4 çıkarsa piyasası çok düşecek.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

25pp olayını araştır, jb işi bitti artık,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

Müridler posta kutumu görünce gözlerim doldu yarım saat mesajları cevaplayıp teşekkür etmeye harcadım. Sağolun var olun.

Yahoo adlı mürid kardeşim sağolsun bana vazzap ısmarladı:) ü

Hepinize selamlar,teşekkürler.

Robinson hocam o dediğin 25pp ne ola ki?

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
Toplam Hit: 2279 Toplam Mesaj: 15