İyi Bir Host İsteyenler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacimurat
    hacimurat's avatar
    Erkek
    arkadaşlar merhaba bizde    bi arkadaşın bölümünü kurduk ona host aldık oldukça hızlı 1 hossting bakmadan geçilmesini istemem

http://www.rodosweb.com/ çok iyi 1 host arkdaşlar HEMDE UUUYYYGUUNNNN
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    + Fiyat uygunluğu

- Serverlar gerçekten yavaş 10 tane referansınızı denedim 8'inin tamamlanma yüzdesi 80 lere varamadan takılıp kaldı

eğer fiyatı biraz yukarı çekerek sana hızda verebilirim dersen paranı yarın yatırırım hesabına ??

Troubles'll come & they'll pass
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

• Sınırsız Access Veritabanı

Access veri tabanı sayısına sınır koyulabiliyo mu ? ilk defa duydum ilginç geldi :S nasıl ayarlanıyo bu olay ?

:|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Draeex
    Draeex's avatar
    Erkek
    Valla ucuzmuş...

Tariqat Of Tahribat The Murid Draeex Tariqat Dj"i 2007©
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayok
    Tayok's avatar
    Erkek
    server yavaşlığı sorunu önemli değil. Eğer server çok yavaş diye mail atarsan yeni serverlardan birine aktarıyorlar 1-2 gün içinde hostingini. Ben rodosweb 2 ay kullandım çok memnun kaldım (ilk iki gün haricinde çünkü o iki gün site çok yavaştı söyledim hemen değiştirdiler server ı yeni server fişşek gibi idi) Sitede kapanma sorunu hiç yaşamadım hiç bir sorun yaşamadım. 2 ay kullanmamın nedeni sitemde warez içerik vardı rodosweb den mail geldi sitenizde warez tesbit edilmiştir. Ya içeriği kapatın yada sitenizi kapatalım dediler. Üzgünüz dediler sabancı nın datacenter ları warez e izin vermiyor dediler üzerinede paramı iade ettiler. Ben Türkiye de ilk defa adam gibi hizmet veren bir hosting şirketleri olduklarını düşünüyorum zira bu güne kadar bir çok Türk ve yabancı serverlardan hosting kullandım rodosweb müşteri memnuniyetini düşünüyor cidden.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacimurat
    hacimurat's avatar
    Erkek
    arkadaşlar aslında çok olağan üstü bir hosting şirketi biz www.gmyoi.biz sitesini kurduk bazı sorunlar oldu int üzerinden irtibata geçtik yani 15 dak içinde düzenlediler bide şöle bir özlelliği de var kendin hostunu nasıl istersen sana çok  iyi bir fiyatlarla yardım ediyorlar ya neyse hadi hepinize kolay gelsinnnnnnn
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stringcompare
    stringcompare's avatar
    Erkek
    en ucuzu www.kebirhost.net hızınıda ben beğeniyorum normail bir siteyi idare eder yıllık 10 ytl falan
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacimurat
    hacimurat's avatar
    Erkek
    dostum kebirhostta güzel ama insanlarn hani bildiğinden şaşmaması vardır  benimkide öle aynen ya neyse boşver
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gariban
    gariban's avatar
    Erkek

arkadaslar kusura bakamyin,acemiyim kabul...

ancak bir site acmaya kararliyim..domaini almayi ögrendim...

bu hosting isi hakkinda nelere dikkat etmem lazim,alinca muhatap olacagim kimse oluyormu..

bana biraz bilgi lazim...simdiden tsk....

garip geldik ,garip gidiyoruz
Toplam Hit: 2492 Toplam Mesaj: 9