İyi Ve Kötü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Laugh
    Laugh's avatar
    Erkek

--- Suçlar oluştuktan sonra , ceza ve anayasa oluştu. ---

--- Kötülük yada kötü insanlar olmasaydı iyi şeyler yada iyi insan kavramı oluşmazdı. ---

--- Virüsler olmadan antivirüslerin hicbir anlamı yok ---

--- Hacker'ler olmasaydı internet dünyasının gelişmesi biraz zor olacaktı. ---

Sizlerinde ekleyebileceği yüzlerce şeyden bir kaçını yazdım ... Sizce herzaman KARANLIK 1-0 öndemi?

( Not: Ne olur iyiler hep kazanır yazmayın :] )

Yorumlarınız için tşkler...

Bundan boyle herkez ederi kadar...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hoca iyi nedir ? kötü nedir?
    önce bunu konuşalım istersen?
    iyi kimdir kötü nedir?
    iyi kötü neye göredir?

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Belki de bu iyi ile kötü diye tanımladığımız herşey sadece buralarda böyledir? Nasıl bakarsan öyle görürsün

Zimbabwe
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hatiralar-Susmaz
    Hatiralar-Susmaz's avatar
    Dişi
    Yasasin kötuluk nediyim :/

Sick of crying, Tired of trying, Yeah i"m smiling, But inside i"m dying!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

benim için her zaman kötüler 1-0 öndedir en basit örnekle içinde bulşunduğumuz durumda hackerlar sürekli açık buluyor kapatmaya çalışıyorlar daha iyisi yapmaya çalışıyorlar ancak bir hacker evindeki  256 ram 20 gb hd lik bir bilgisayarla sistemleri alt üst edebiliyor.

Hea güvenlikçiler çok mu berbat durumda ? Hayr tabi ki adamlar her geçen gün fark ettiğiniz gibi hackerları daraltıyor köşeye sıkıştırıyor.Önceden basit açıklarla bilgisayara sızmak mümkün ken bugun istediğin zaman pcye sızamıyorsun.bellek taşması bile bazen yetiyor :) buna hack diyenler bile var düşünün.O derece acayip bir noktaya geldi.

Bana kalırsa 10 sne eiçinde 2 grup olcak tma anlamıyla hackerlar birde hacker olmaya çalışanlar genelde yakalanacaklar.Hackerlarda çok büyük işlerden sonra yakalanacak.

Şunu düşün hacker sistemi iyi bilendir.Bir ton şey bilir.Ancak bu kademeye gelmesi 8-10 senesini alır.Bu kademeye gelicem diye keylogger, trojan mail hack msn hack gibi basit işlerle uğraşırsa olmaz.Yani demek istediğim hackerlar sistmei çok biliyor o yüzden bir yol bulup sıkıştığı köşeden başka bir eyre atlıyor.

Vista çıktı billy ve bir ton adam açık bulmak için çok uğraştı kendi sistemlerinde.Daha sonra bunlara karşı önlemler aldı.Ancakşimdiden 2-3 tane açığpını buldu hackerlar.En fazla 1 yıl 1 yıl sonunda sistem cıvımaya başlıyor çünkü dünyanın %80 i windows kullandığını varsayarsak (ev kullanıcılarının) ister istemezwindowsa yoneliyorlar.Bundan kar güdenler var anti virüsçüler daha bir ton adam.

Hackerlar bunlara para  yediyior gib birşey olur :).Kısacası  hackerlar, kötüler 1-0 önce ancak iyiler baktı olmuyor kötü yontemlerini almaya dğeiştirip kullanmaya başladı ve inanılmaz güçleniyorlar.    

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek

İyilik ve kötülük göreceli kavramlardır.Bana göre iyi olan sana göre kötü olabilir hatta olur.

Örnegin ; tikyylik bana göre kötü bişey tikyylere göre iyi ve güzel bişeey :)

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
Toplam Hit: 990 Toplam Mesaj: 6