folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İzmir Bostanlı Civarında Kalacak Yer Lazım (Tercihen Pansiyon)

İzmir Bostanlı Civarında Kalacak Yer Lazım (Tercihen Pansiyon)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Bir tiyatro gösterisi için geliyorum, bostanlı açık hava tiyatrosuna çok uzak olmayan kalacak yer lazım, bildiğiniz önereceğiniz yer var mı ? Sadece gece uyumak için kullanacağımdan öyle lüks yerlere gerek yok, ucuz yollu pansiyon yeterli. Varsa bildiğiniz yer çok makbule geçer.

Edit : Bostanlı civarında olmasa da olur, gece ulaşım kolay olsun yeter. 

KotomineKirei tarafından 01/Eyl/15 13:49 tarihinde düzenlenmiştir

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WitchKing
    WitchKing's avatar
    Erkek

hocam bostanlı tarafında pansiyon bulamazsın ucuz yollu mavişehir taraflarında günlüğü 100 liradan ev kiralayabilirsin 

Güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    WitchKing bunu yazdı

hocam bostanlı tarafında pansiyon bulamazsın ucuz yollu mavişehir taraflarında günlüğü 100 liradan ev kiralayabilirsin 

günlüğü 100 liradan 2-3 gün sadece uyumak için vermeye değmez. Neyse araştırmaya devam, yapacak bir şey yok,

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WitchKing
    WitchKing's avatar
    Erkek

hocam bu bahsettiğim 100 liralık evler mavişehirde site içerisinde lüks olanlar şu an güncel fiyatları bilmiyorum ama çiğli ataşehirde 50-80 arası bulabilirsin gibime geliyor otobus ile 15 dakikada açık hava tiyatrosunda olursun ataşehirden 

Güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    WitchKing bunu yazdı

hocam bu bahsettiğim 100 liralık evler mavişehirde site içerisinde lüks olanlar şu an güncel fiyatları bilmiyorum ama çiğli ataşehirde 50-80 arası bulabilirsin gibime geliyor otobus ile 15 dakikada açık hava tiyatrosunda olursun ataşehirden 

Tamamdır hocam, teşekkür ederim hemen bakıyorum. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

bir delinin hatira defterine bende baktim da 56 tl 3.kategoriymis hic gerek yok dedim zaten gogolcu da degilim pek.

sahilde ofel yok fakat icerde semikler tarafina dogru otel var 100 tl filandr asagisina otel bulamazsin

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gozkopat
    gozkopat's avatar
    Erkek

en garantisi arama motorundan ızmır gunluk kıralık ev yaz hocam,karşıyaka nergiz taraflarında 60 70 e günlük ev bulursun 3 gün kalacağım diyip indirim pazarlığı da yaparsın.

artı; alsancaktakı günlük kiralık evlerde 50 60 arası yine 3 gün kalacağım diyip aynı taktigi uygularsın.alsancaktan izbana bindin mi 35 40 dakika da mavişehirdesin.

Kolera Açık Hava Üniversitesi Sexoloji Profesörüyüm : "Efenim manita seni seviyorum evlenelim ayakları yaparsa önce yüz mumluk ampüle yarım metre mesafeden bakın.Sonra gözlerinizi ampülden ayırıp manitanın gözlerinin içine dikin,eğer hala cıvırın gözlerini görüyorsanız onunla hemen evlenin..."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Mavişehirde ev ayarladım valla, 1 saate izmirde olurum gidince bakcz artık 90 lira verecektim günlük ama 3 günlük 250ye  anlaştık. 3 güne dönerim zaten. Teşekkür ederim öneriler için de

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mesutb
    mesutb's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

Mavişehirde ev ayarladım valla, 1 saate izmirde olurum gidince bakcz artık 90 lira verecektim günlük ama 3 günlük 250ye  anlaştık. 3 güne dönerim zaten. Teşekkür ederim öneriler için de

hocam dönmeden oturalım bigün sana bi nargile ısmarlıyım izmire gelip boş dönme yada kiraladığın evde rakı masası kuralım :) maksat muhabbet

Gözlerin kapaliyken hayati yaşamak kolaydir.
Toplam Hit: 918 Toplam Mesaj: 9
izmir tiyatro