folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder İzmir-Buca Öğrenci İçin Ev Eşyaları

İzmir-Buca Öğrenci İçin Ev Eşyaları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tigin59
    tigin59's avatar
    Erkek

sayın müridler üniversite hayatına evde başlayacağım.evi ayarladım sıra eşyaya geldi.Benim gibi izmir bucada ikamet eden öğrenciler varsa bana bu konuda yardımcı olabilirlermi? ne nerde ucuzdur yada bir tanıdıgı evinden ayrılıyordur eşyalarını satıyordur.hem bu maksatla tanışmış da oluruz

öğle yemeğini yemez o marinada kesti hızı, mühendis değil sanki jigolo.iremde üzdü onca kızı,az saplamadı çuvaldızı,bir nogay vardı bilir o.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tigin59
    tigin59's avatar
    Erkek

konunun aciliyeti yüzünden yukarı tutmaya çalışacağım

öğle yemeğini yemez o marinada kesti hızı, mühendis değil sanki jigolo.iremde üzdü onca kızı,az saplamadı çuvaldızı,bir nogay vardı bilir o.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rocktivate
    rocktivate's avatar
    Erkek

fakülte yakınlarında duraklarda ilanlar var ögrencilerin onları ara cok iyi eşyaları ucuza alabilirsin kesinlikle spotculara gitme magazada 500 tl çamaşır makinası spotçuda 400 lira hurda ..

saçma sapan konuşma la.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mephisto
    mephisto's avatar
    Erkek

http://www.facebook.com/groups/deualimsatim/?fref=ts

al bakalım işini görür.. baya aktif bi sayfa.

Issız kuytu köşelerden and olsun ki döneceğiz !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drexler
    drexler's avatar
    Erkek

de get çydd ye hacı alsancak kıbrıs şehitlerinde a6 barın yanında amerikan pasajı diye mı ne diye geçiyordu adresı unuttum. orada beleşe alırsın , kayıt kuyut , garip gurip imzalar atmazsın başında ağrımaz. hea para verip alacam diyorsan sana en yakın yer ikiçeşmelik oraya get al. pazarlıksız almaya kalkarsan sübyan diye dikerler ama :))  sen derdin olsa izmirle ilgili yaz bana hallederik

İTİNA İLE torrentleech davetiyesi aranır. ama kefil bulunamaz :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

deuforuma bak evın nerede tam olarak bucada hangı bolumdesın ? 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tigin59
    tigin59's avatar
    Erkek

@hipokondriyak hocam evim dokuzçeşmeler yerleşkesinin hemen üst sokağında bölüm deniz ulaştırma işletme müh.

@drexler hocam çok teşekkürler pazartesi dediğin yere bakıcam.çydd ye gitmem cidden ihtiyaci olupta durumu olmayan insanlar için o. ucuzyollu evi düzerim sömürmeye gerek yok.ben ihtiyac halinde sana ulaşıcagım :)

@mephisto hocam bakındım sağol link için neredeyse hepsi satılmış eşyaların

@rocktivate teşekkürler hocam tavsiyeni dikkate alacağım

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    tigin59 bunu yazdı

@hipokondriyak hocam evim dokuzçeşmeler yerleşkesinin hemen üst sokağında bölüm deniz ulaştırma işletme müh.

@drexler hocam çok teşekkürler pazartesi dediğin yere bakıcam.çydd ye gitmem cidden ihtiyaci olupta durumu olmayan insanlar için o. ucuzyollu evi düzerim sömürmeye gerek yok.ben ihtiyac halinde sana ulaşıcagım :)

@mephisto hocam bakındım sağol link için neredeyse hepsi satılmış eşyaların

@rocktivate teşekkürler hocam tavsiyeni dikkate alacağım

ya bızde esya vardı dagıttık aynı sektördeniz. guverte iyidir de urla olayıda olacak senın netten bak spotcular yuksek ceker eger kı beyaz esya vs alacaksan ikiçeşmelikten bak orası en uygundur. ama ogrencıden alman senın ıcın cok daha duzgun olacaktır. bırdende tum esyaları alıcam dıye kasma kardesım baza yatak bır tane masa al sandalye al odan ıcın masa normal masa bıle olur uzerıne guzel bır ortu caktın mı mıss gıbı olur cok para harcama zamanla yavas yavas alırsın ocak olayı onemlı ama 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahant
    bugrahant's avatar
    Erkek

Bir iki ay içersinde bende İzmir'de bi ev tutucam. İşe de ihtiyacım olacak tabi. Yardımlarınıza ihtiyacım olacak

Toplam Hit: 1901 Toplam Mesaj: 9