İzmir İçi Telefon İşi Yapan ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Headhunterz
    Headhunterz's avatar
    Erkek

kolay gelsin herkese, elimde iphone 6 var cam değişmesi lazım. Tanımadığım etmediğim yerlerden dandik bir şey yaptırmak istemiyorum. Tavsiye edebilceğiniz ya da aranızda var mıdır yardımcı olabilecek ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Headhunterz
    Headhunterz's avatar
    Erkek

up

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

şu an izmir'de değilim ama bitpazarından (yeni adıyla iletişimciler çarşısından) iphone 4s-5-6 plus-galaxy 6 camı  değiştirdim. 150-200-300 TL gibi fiyatlarla. içindeki ekranı kırılmamışsa fiyatlar ortalama bu. Yaptırdıgım yere yönlendirebilirim seni tabi.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cappuccino
    cappuccino's avatar
    Erkek

teknozen muzaffer le görüş telefon : 05334480418

demir alsam dünyadan bana karışan mı var ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

gel gel. hallederiz hocam.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek

benimde iphone 5s in ekran sağ üs köşesi hafif kalktı. bastırınca içeri doğru gidiyor ama telefonla konuşurken seste kısıklık boğukluk kesilme yaşıyorum.

konuşurken bi yandan parmağımla sağ üst köşeye bastırırsam ses düzeliyor. Bunun bir çözümü var mı? Aynı şekilde izmirdeyim hemen 1-2 saatte halledebilcek telefoncu bulsam götürüp yaptırırım

yaratıcılık uçmak değil konmaktır...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    legendary bunu yazdı

benimde iphone 5s in ekran sağ üs köşesi hafif kalktı. bastırınca içeri doğru gidiyor ama telefonla konuşurken seste kısıklık boğukluk kesilme yaşıyorum.

konuşurken bi yandan parmağımla sağ üst köşeye bastırırsam ses düzeliyor. Bunun bir çözümü var mı? Aynı şekilde izmirdeyim hemen 1-2 saatte halledebilcek telefoncu bulsam götürüp yaptırırım

Muhtemelen bataryan şişti hocam ekran o yüzden atıyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    legendary bunu yazdı

Muhtemelen bataryan şişti hocam ekran o yüzden atıyor.

olabilir hocam ama düşürdükten sonra oldu. Batarya şiştiyse yeni bataryası ne kadarki bunun? bide hiç şarj problemi yaşamıyorum. Aldığım günkü gibi gidiyor şarjı

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Düşmeden olduysa ekranı içeriden tutan lastik var oda oynamış olabilir.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek

bu olay sesi nası etkiliyo hala anlamış değilim :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Headhunterz
    Headhunterz's avatar
    Erkek
    cappuccino bunu yazdı

teknozen muzaffer le görüş telefon : 05334480418

Yazan herkese teşekkürler arkadaşlar. ARkadaşın tavsiyesi üzerine gittim çankaya da iyi bir dükkan dalavere yok. 150 lira sorunsuz değişim yaptılar. Kolay gelsin

Toplam Hit: 861 Toplam Mesaj: 11
mamını