folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İzmir Mitinginden Kara Mizah Kısa Notlar

İzmir Mitinginden Kara Mizah Kısa Notlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Draenei
    Draenei's avatar
    Erkek

iyimiş.

Her kim ki, göz perdesini bu dünyada sadece kendi çapı kadar aralayabilir ⚡ 🌑
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    xxjokerxx bunu yazdı

benim anlamadığım şu izmirdeki mitinge adam taşımışlar bunu (aklı olan) herkes bilir ama bile bile neden zoruna gider bi insanın onu anlamadımki yada sen burda böle yazdın diye ben oyumu şimdi tutup işçi partisinemi verecem nedir bu anlamsız karalama cabaları

İzmir'e gitmesinin amacı İzmirlilere seslenmek değil izmirde gövde gösterisi yapmaktı, yani siz beni istemiyorsunuz ama siz istemeseniz de buraları ben yöneticem binecem üstünüze verecem kırbacı demeye getiriyor. İzmir'in projelerini onaylatmayan, izmir'e hizmet gitmemesi için bir tarafını yırtan bir adamın İzmir'e verebilecek neyi olabilir. Siz yapmayacaksınız ben gelecem ben yapacam, yani bana mahkumsunuza getiriyor ki bunun ne demokraside ne de inançta yeri yok, bunun adı zulümdür, eziyettir. Parti mitingine giden yollar halka kapalı, böyle rezalet mi olur!

Son rezalet de suriyeli seçmen fantazisi.

RETRET tarafından 17/Mar/14 14:03 tarihinde düzenlenmiştir

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeco
    Yeco's avatar
    Homo

Ömrümde siyaset kavgalarına dalaşmadım ama İzmir'de okuyan bir öğrenci olarak dün yaşadığım bir olayı aktarmak istiyorum.

4 kişi , Ben , kız arkadaşım , arkadaşım ve onun kız arkadaşı Alsancağa gittik sadece olan biteni görmeye.(Alsancağı bilenler bilir) Sevinç Pastanesinin önünde duruyorduk yanımızdan mitingten çıkan AKPliler geçiyordu İzmir'in yerlileri de onlara slogan atıyordu.Sonra yoldan geçen AKP bayraklı bir kamyonet(İçinde 3-5 tane hanzo)küfürler savurmaya başladı.Biz daha ne olduğunu anlamadan taş,çakıl,şişe kamyonetin arkasında ne varsa bize doğru fırlatmaya başladılar.Fırlattıkları grubun içinde yaşlı , kadın , çocuk , belki kendi görüşlerinden olan insanlar bile vardı.Haliyle bizim kızlar çok korktular hemen kaçmaya çalıştık fakat o 3-5 kişinin atmış olduğu şişe(Efes tombul-bira şişesi-) arkadaşımın dizinde patladı.

Ben hâla kalkıpta AKP'yi savunan arkadaşlara sormak istiyorum.

Bu nasıl bir insanlıktır ?

O attıkları şişe 3-5 yaşındaki bir çocuğun suratına bile gelebilirdi ve ayrıca eklemek istiyorum

- Kimseyi yargılamıyorum ama bu partiyi savunanlar -sözde- dindarlar değil mi ?

O kamyonette bira şişesi ne arıyordu ?

holy! holy! the soul is holy! the nose is holy! the tongue and cock are holy and the hand and asshole holy!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

http://www.youtube.com/watch?v=5aYTZAWvpsY

Kendisi gibi olmayanı imha zihniyeti! Taliban terör örgütünün yığında ruh bulduğu o anlar...

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Cam kenarı kapma kavgasında 5 kişi yaralanmış diyorlar?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

http://www.youtube.com/watch?v=5aYTZAWvpsY

Kendisi gibi olmayanı imha zihniyeti! Taliban terör örgütünün yığında ruh bulduğu o anlar...

triplere bak amk sanki karşıda gavur ordusu var

Toplam Hit: 8765 Toplam Mesaj: 87