folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İzmir'de Akşam Yemeği ?

İzmir'de Akşam Yemeği ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

kardeşim Bornova'da Aynalı Büfe var götür oraya en güzeli her açıdan bilen bilir.

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maganda
    maganda's avatar
    Erkek

Sscheme bunu yazdı:
    -----------------------------
    Tavacı Recep Alsancak

tavacı recebin kendisi kürt kökenli bir vatandaştır diyarbakırlıdır,burada sorun yok yanlız gelirinden terör örgütüne destek verdiği bilinmektedir.Ayrıca Ankara'daki şubesi bir ara AT ETİ'nden dolayı kapanmıştır.Ve bu şahıs hala işletmecilik yapmaktadır lütfen başka seçeneklere yönelin.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek

Bostanlı diyorsan Lamia veya Altınbalık derim hocam

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

biz genelde karşıyaka deniz restaurant a gıdıyoruz alins e gıderız bır kac yer var daha var hem fııyatı cok uygun hem nezıhtır ama yerlerı soylemem bırını soyledık arkadasları goturdum bın pısman oldum artık bos yer bulamıyorum gercı her gıttıgımızde ayrı masa acılır mekan sahıplerı tanımanın verdıgı avantaj farklıdır.

100 lıraya kıbrıs sehıtlerındekı balıkcılara gıdebılırsın fıx menuler car 35 40 lıra o sekılde takılabılırsın

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

maganda bunu yazdı:

Sscheme bunu yazdı:
    Tavacı Recep Alsancak

tavacı recebin kendisi kürt kökenli bir vatandaştır diyarbakırlıdır,burada sorun yok yanlız gelirinden terör örgütüne destek verdiği bilinmektedir.Ayrıca Ankara'daki şubesi bir ara AT ETİ'nden dolayı kapanmıştır.Ve bu şahıs hala işletmecilik yapmaktadır lütfen başka seçeneklere yönelin.

la merak ediyorum bu acaba buradaki recep usta mı :|

adam sağlam tava yapardı üstüne yoktur o konuda buradaki şubeyi devretti gitti diye biliyorum 

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

e2 bunu yazdı:

Altın Balık

Altın Kapı - Balık restaurant var usta onu mu dmeek istedin bilmiyorum ama altınkapı balık iyidir 3 kişi gittik 4 çupra(deniz çuprası) 3 kola 35lik rakı 185 lira geldi hesap.2 de su vardı sanırım. 2 balık 2 kola 60 lira anca gelir zannımca.

Toplam Hit: 2654 Toplam Mesaj: 17