folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder İzmirde Ev Almayı Planlıyorum İzmiri Bilen Ve Daha Önce Ev Alan Arkdaşlardan Tavsiye İsterim

İzmirde Ev Almayı Planlıyorum İzmiri Bilen Ve Daha Önce Ev Alan Arkdaşlardan Tavsiye İsterim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

para bağlayasım geldi resmen, mal mal para harcayıp durduk hiç birikim yok.
    Ankara'da bu şekilde f/p nereyi bulurum bakayım bir, mülayim bir insan olduğumdan kredide sorun yaşamam diye düşünüyorum :)

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

sarı siteden ilan bakıyorum bakalım, Ankara'da bulursam alayım olmadı müritlerin bildiği il/ilçelere yöneliriz ufaklığa bırakacak bir şeyler olsun.

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    patates bunu yazdı

sadece böyle gereksiz meraklı komşu dedikodu vs bunlardan çekiniyordum sanırım olmaz:)

komşulardan .. parfüm sıkıp küçük patataesler yapmaya kalkmassan sorun olmaz  :) 

hayırlı olsun  

güle güle otur .

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByTechno
    ByTechno's avatar
    Erkek
    bloodmage bunu yazdı

Hocam eğer yatırım için düşünüyorsan arsa almanı öneririm. Ben Kemalpaşada oturuyorum , geçen sene 70k ya aldığımız arrsa bu sene 300k oldu.

Hocam kemalpasanin neresini onerirsin? İstiklal, cumhuriyet, damlacik, ansizca civarini dusunuyorum bende yatirimlik arsa.. ozellikle bu sayfiklarim yeni otoyol(ucretsiz kisimda kaldigi icin) cok cazip geliyor bana.. istiklalden denedim ege unv hastanesi kavsagina 9-11dk arasi degisiyor trafige gore.. mesafe cok yakin.. sizlerede oneririm.. bu ara nakit sikintisi var var ayarlayabilirsim yil sonuna dogru saldircam otarafa.. 

bu arada bu tarz yerlerde 60-150tl arasinda butceyi asiri sarsmayacak yerlerden arsa alip 5-10 yil beklemenizi tavsiye ederim.. en mantikli yatirim dolar-altin-arsa dir.. ha evi niye aldim? Cunku tamami krediydi :) nakitimi masraflara kullandim sadece.. benim olmayan bir parayla aldim.. kiraci 3te 2sini oduyor zaten.. birde ayiptir soylemesi memur olunca gelecekte odeme aorunuylada karsilasmayacagim.. heleki 2-3 yil enflasyon farki geldimi birazda kira arttimi o evin taksiti hiç yük olmayacak.. sizlere fikir vermek adina yaziyorum yanlis anlasilmasin..

izmirde baska bir yatirim bolgesi olarak cigli harmandali ve ataturk mah. Menderes akçaköy ve dereköy, cukuralti tavsiye ederim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Bornova güzeldir iyi yerde yaşıyorsun güle güle yaşamanı dilerim evinde.ben bostanlı ksk da yaşadım  ama ne hikmetse Bornova yı daha çok sevdim ve Bornova ya yerleştim bostanlı dan 15 yıla varıyor özkanlar evka Vs tey tey. 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek
    Headhunterz bunu yazdı

hocam selam,

https://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satilik-yasanir-dan-kizilay-mah-amerikan-mutfakli-2-plus1-dogal-gazli-829398337/detay - benim için artısı ev bornova merkeze çok yakın, yürüme mesafesinde aşık veysel rekreasyon alanı var. eksisi ferah değil önü kapalı balkon yok. 

https://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satilik-merkeze-yurume-mesafesinde-temiz-bakimli-daire-4-yasinda-828635257/detay - bu da kızılay mahallesi yani bornova merkeze yakın bir konum fakat depo durağı dediği yer iş yerin merkezde değilse dolmuşla gitmen gerekecektir, ona uyum sağlayabilir misin bilmiyorum.  

https://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satilik-izmir-osmangazi-bayrakli-da-2-plus1-satilik-daire-813276957/detay - hocam bu da şuan tesadüf buldum. ben bu mevkinin 2 sokak karşsıında oturuyorum, yukarıda attığım 2 linkten öte merkezden taşkente ve biraz daha arkası yani bu konumlara doğru hep yemyeşil ve sakin yerler. merkeze-metroya dolmuş ve otobüsler mevcut, ben şahsen kullanmıyorum 15 dakika da bölge metroya yürüyorum. 

20 senedir bornovada yaşıyorum, bütün sosyal çevrem burada oldu. izmirin bana kalırsa en güzel yeridir, her zaman potansiyeli büyük bir bölge olmuştur. 15 sene önce önümdeki caddeden arkadaşımın ailesi 80 milyara 3+1 büyük bir ev aldılar şuan 500 den fazla yapıyor çok net bir şekilde.  

Bende 20 sene izmirde yaşadım bunun 15 senesini taşkent camiinin dibindeki apartmanda ikamet ederek geçirdim 245 sokak çocukluğumuz geçti güzel yer ilk okulu nedret ilhan keten iöo da okudum gayet temiz mahalle 

..Morali hep bozuk olan insan..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek
    2 tane gitmiş

piiiranha9242 tarafından 04/Tem/20 23:19 tarihinde düzenlenmiştir

..Morali hep bozuk olan insan..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Headhunterz
    Headhunterz's avatar
    Erkek
    piiiranha9242 bunu yazdı
    Headhunterz bunu yazdı

hocam selam,

https://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satilik-yasanir-dan-kizilay-mah-amerikan-mutfakli-2-plus1-dogal-gazli-829398337/detay - benim için artısı ev bornova merkeze çok yakın, yürüme mesafesinde aşık veysel rekreasyon alanı var. eksisi ferah değil önü kapalı balkon yok. 

https://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satilik-merkeze-yurume-mesafesinde-temiz-bakimli-daire-4-yasinda-828635257/detay - bu da kızılay mahallesi yani bornova merkeze yakın bir konum fakat depo durağı dediği yer iş yerin merkezde değilse dolmuşla gitmen gerekecektir, ona uyum sağlayabilir misin bilmiyorum.  

https://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satilik-izmir-osmangazi-bayrakli-da-2-plus1-satilik-daire-813276957/detay - hocam bu da şuan tesadüf buldum. ben bu mevkinin 2 sokak karşsıında oturuyorum, yukarıda attığım 2 linkten öte merkezden taşkente ve biraz daha arkası yani bu konumlara doğru hep yemyeşil ve sakin yerler. merkeze-metroya dolmuş ve otobüsler mevcut, ben şahsen kullanmıyorum 15 dakika da bölge metroya yürüyorum. 

20 senedir bornovada yaşıyorum, bütün sosyal çevrem burada oldu. izmirin bana kalırsa en güzel yeridir, her zaman potansiyeli büyük bir bölge olmuştur. 15 sene önce önümdeki caddeden arkadaşımın ailesi 80 milyara 3+1 büyük bir ev aldılar şuan 500 den fazla yapıyor çok net bir şekilde.  

Bende 20 sene izmirde yaşadım bunun 15 senesini taşkent camiinin dibindeki apartmanda ikamet ederek geçirdim 245 sokak çocukluğumuz geçti güzel yer ilk okulu nedret ilhan keten iöo da okudum gayet temiz mahalle 

benim de çocukluğum ve hala ikamet ettiğim yer taşkent taksi civarları. pakistan parkını bilirsin o halde 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı

sarı siteden ilan bakıyorum bakalım, Ankara'da bulursam alayım olmadı müritlerin bildiği il/ilçelere yöneliriz ufaklığa bırakacak bir şeyler olsun.

yıllar önce böyle bir yorumum vardı sitede eski müridsin sen eğer ona gönderme yapıyorsan herşey olabilir yorum yok :D

https://t.me/pump_upp
Toplam Hit: 1646 Toplam Mesaj: 20
satılık ev