İzmitte Kalacak Yer

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ryans
    Ryans's avatar
    Erkek

Müridler merhaba. İş değişikliği sebebiyle 1 2 ay izmitte otogar yanı yahya kaptan yada o civarlarda yada dolmuş geçecek biyerde nikahlı eşimle kalacak yere ihtiyacım var. 

Evim ankarada , direk ilk etapda evi getirmek istemiyorum daha yeni evlendim zaten bir sürü borcun içindeyim. 

Belki uygun fiyata apart oda yada aylık olarak kalabileceğim bi ev önerirseniz sevinirim. Aklına başka bir fikir gelen varsa da değerlendirmeye açığım. 

Teşekkürler.

Mod not. Yeni kategorimiz acildi, tasidim :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    Ryans bunu yazdı

Müridler merhaba. İş değişikliği sebebiyle 1 2 ay izmitte otogar yanı yahya kaptan yada o civarlarda yada dolmuş geçecek biyerde nikahlı eşimle kalacak yere ihtiyacım var. 

Evim ankarada , direk ilk etapda evi getirmek istemiyorum daha yeni evlendim zaten bir sürü borcun içindeyim. 

Belki uygun fiyata apart oda yada aylık olarak kalabileceğim bi ev önerirseniz sevinirim. Aklına başka bir fikir gelen varsa da değerlendirmeye açığım. 

Teşekkürler.

mısafırhane bakabılırsın i nerede olursa olsun farketmez otogara gıdersın kucuk sehır zaten .

demek ıstedıgım su sen 50 tl e otel bulursun en ucuz kısı bası ıkı kısı 100 olur aylık 3k eder kısı bası 50 e buldugun otel de malum geceyarısı sabaha kadar ses duyarsın. 

2 kişi 150 den asagı kalacagın oteller pek duzgun olmaz. ramada fılan var orada ama butcenı karsılamayabılır.  otelde kalman daha cok maalıyet getırtır sana.

tek gel ılk hafta ev bul kredı mı cekıyorsunıhtyıac amaclı yap bırseyler eve cık yoksa zaten daha fazla   verırsın otele

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

Kozluk, 41200 İzmit/Kocaeli öğretmevi var hocam 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

gebze çayırova olsa yardımcı olurdum 

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ryans
    Ryans's avatar
    Erkek

Otelle öğretmen evi aynı fiyata denk geliyor. denildiği gibi 110- 150 lira arası günlük. 

buda aylık 3k 3.5 k paraya denk geliyor. :/

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo

Konaklama konusunda yardimci olamıyorum  ama izmit merkezdeyim her türlü yardımcı olurum

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ryans
    Ryans's avatar
    Erkek
    ari41 bunu yazdı

Konaklama konusunda yardimci olamıyorum  ama izmit merkezdeyim her türlü yardımcı olurum

teşekkür ederim hocam başka bir konuda yardımcı olabilirsin belki pm atıyorum. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ryans
    Ryans's avatar
    Erkek

up olsun

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Hocam ben 4 sene yahyakaptanda kaldım.

Şimdi oralar site tarzı olduğu için öyle 1-2 aylığına kiralık bir yer bulman baya zor gibi. Hani bekar olsan bir ihtimal öğrenci evinde yancı olarak birşeyler ayarlanabilir ama nikahlı eşinle birlikte kalacaksın ondna o da olmaz.

1-2 aylık bir surum için en mantıklısı otel gibi duruyor hocam. Merkezde yürüyüş yolunun üstünde birkaç tane otel vardı. Yahyakaptan civarlarında da otogarın hemen bitişiğinde ramada hotel var odalarını görmedim ama restoranı vs. güzeldi. Otelleri arayıp direk 1-2 aylık anlaşmaya çalıırsan günlük fiyattan daha ucuza kapatırlar büyük ihtimal sonuçta öyle çok dolu olmuyor hele bu mevsimde.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı

Hocam ben 4 sene yahyakaptanda kaldım.

Şimdi oralar site tarzı olduğu için öyle 1-2 aylığına kiralık bir yer bulman baya zor gibi. Hani bekar olsan bir ihtimal öğrenci evinde yancı olarak birşeyler ayarlanabilir ama nikahlı eşinle birlikte kalacaksın ondna o da olmaz.

1-2 aylık bir surum için en mantıklısı otel gibi duruyor hocam. Merkezde yürüyüş yolunun üstünde birkaç tane otel vardı. Yahyakaptan civarlarında da otogarın hemen bitişiğinde ramada hotel var odalarını görmedim ama restoranı vs. güzeldi. Otelleri arayıp direk 1-2 aylık anlaşmaya çalıırsan günlük fiyattan daha ucuza kapatırlar büyük ihtimal sonuçta öyle çok dolu olmuyor hele bu mevsimde.

hacı yazdık zatenotelde kalsa bellı ucretler , ramada da yakın otogarın orada olan 5 yıldızlı oteller var onun dısında yuruyus yolunun sonunda var oteller. 

2 kısı 100 lıradan kalsa 2 ay 6 bin gıder yeme ıcme yok 

gunluk kıralıga gıtse onlarda aynı tutacak en mantıklı ıhtıyac kredısı cekıp ev tutması olacaktır. otelde kalınmıyor zaten uzun surelı ınsan cok bunalıyor 

hipokondriyak tarafından 16/Kas/16 18:55 tarihinde düzenlenmiştir

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
Toplam Hit: 1063 Toplam Mesaj: 10
izmit kalacak oda