Jailbreak'lı İphone Sahipleri Dikkat

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    Ekerci bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı

kendimi bildim bileli jb kullanırım zikini daşşaağanı çekip saklamanın anlamı nedir arkadaş

ahhahahhaha :D 

bide googledan mic ten saklanmaya çalışanlar var :D onlarada çok gülüyorum

sırf dediğine uyuz olduğum için benim kimseden birşey sakladığım yok diyip zikimi daşşaağamı şu yoruma ekleyesim geldi de neyse bayanlar var. bi konuya bak (tekrardan) ve sonra yazdıklarını oku konunun google ile microsoft ile bağlantısı var mı

Çok sıkılıyom
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Herşeyin bir bedeli var.

Bedelsiz elde ettiğini düşündüğünde de çoğu zaman bir arkaplan oluyor. Torrent'tan windows indirirken bile "lan acaba" diye düşünüyorum. Ki siz komple telefon yazılımınızı başkasının derlediği kodlara emanet ediyorsunuz. İşin bilen adama her zamanki gibi dokunmaz ama internetten "nasıl rom atılır" diye aratıp ilk bulduğunu kuran tiplerin telefonlarını bile dinlerler haberleri olmaz.

@Ekerci

Firmaların en sevdiği kullanıcı profili. :) Kraldan çok kralcı. Devam et hocam. Milyonlarca veriye seninki de eklenince sen görünürde bir şey kaybetmiyorsun nasılsa, koy gitsin.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Acaba aynı olayı rootsuz Android telefonda yapabilirler mi? İnsan paranoyak oluyor bu olaylardan sonra. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Acaba aynı olayı rootsuz Android telefonda yapabilirler mi? İnsan paranoyak oluyor bu olaylardan sonra. 

Bence yapar. Çünkü bazı uygulamaları yüklerken Medya ve Galeriye Ulaşım şeklinde izin istiyor. Eğe alakasız bir uygulama ise direkt iptal ediyorum.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Androidin sıkıntısı zaten dışarıdan uygulama kurulabilmesi için root gerektirmemesi. O internetten abuk subuk forumlardan indirdiğiniz apk dosyalarına backdoor koyulma ihtimali çok yüksek. Ondan bir önceki mesajımda adam gibi yerlerden indiridn demiştim. Adam gibi yerlerden derken limitsizamca, apkindir, maxicep falan değil xda-developers dır.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    torpedo_XL bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Androidin sıkıntısı zaten dışarıdan uygulama kurulabilmesi için root gerektirmemesi. O internetten abuk subuk forumlardan indirdiğiniz apk dosyalarına backdoor koyulma ihtimali çok yüksek. Ondan bir önceki mesajımda adam gibi yerlerden indiridn demiştim. Adam gibi yerlerden derken limitsizamca, apkindir, maxicep falan değil xda-developers dır.

MSFVenom <3 

Toplam Hit: 2621 Toplam Mesaj: 17
jailbreak i̇phone