folder Tahribat.com Forumları
linefolder Java
linefolder Java Jsp Database Yardımı Ve C# Olur Mu ?[Yardım]

Java Jsp Database Yardımı Ve C# Olur Mu ?[Yardım]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nightmare07
    nightmare07's avatar
    Erkek

müridler, ben c++,c# cı bir adamım geçen bir program için teklif geldi kabul ettik arkadaşımla bize bir rezervasyon programı yamamız istedndi benim bildiğim dilllerden biriyle sonradan sitenin içine gömülü çalıması ggerektiği söylendi bizde madem java jsp ile yapalım dedik ama tabiki pek başarılı olamadık.

programın bizden istediği

kullanıcı bilgilerini(ad,soyaad,vs.) yi alıcak kullanıcının istediği tarih saat uygunsa rezerv edicek

ayrıca programın yönetici için olan versiyonunda rezerveli saatler görünebilecek

sorunlarımız şunlar;

1-jsp ile bu dediğin kullanı bilgileri tarih saati nasıl bir dataase atıp kontrol vs. işlemlerini yaparız

2- 1.nin yönetici programı için olan hali

yardımları bekliyorum acaba c# la benzer bir şey yapabilirmiyiz c# web konusunda tecrübeli değiliz konu hakkında bilgisi olanlar yardım ederse müteşekkir olurum

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

"c++, c# çı bi adamım" gibi iddalı girip böyle bi projede çuvallamanız garip gelmedi desem yalan olur hocam.

c# ta iyiysen zaten asp.net e bakhocam, c# ta bi sıkıntın yoksa asp.net te de bi sıkıntın olacağını sanmıyorum ki yapmak istediğininz şey için ileri düzey bilgide istemez, bi giriş yapın alışırsınız yaparsınız zaten..

dipnot : asp değil asp.net  

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nightmare07
    nightmare07's avatar
    Erkek

c++ c# cıyım derken  çok çok iyi değilim ama kullanışlı programlar yazabilir durumdayım. bize bu işi vere arkadaşta sanırım tam bilgilendiremedi bizi bana dediki bir program lazım tamam dedim nasıl bir şey dedi rezervasyon yapıcak tamam dedim ben c# la arayüzü tasarladım vs. derken bana sitenin içine yerleştircez ama dedi ondan afallayıp kaldım internetle ilgili programcılıkta sıfır olduğum için afalladım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

tamamdır hocam internet proramlama da sıfırda olsan c# ı orta düzeyde bilseni sana asp.net için güzel bi temel sağlar zaten..   asp.net ten gir sen gerisi gelir çok rahat

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

aynen mavigözlüdevin dedigi gibi C# bilgin varsa asp.nette problem yaşamazsın bu webprogram için.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nightmare07
    nightmare07's avatar
    Erkek

evet sağolun asp.netle yaptık bir şeyler ilk başta biraz tedirgindimde sonradan kolay geldi

Toplam Hit: 1161 Toplam Mesaj: 6