Javascript Fonksiyon Çoğaltma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

Hacılar zamanım kısıtlı

https://pastebin.aquilenet.fr/?23f2d4a82f390c31#EdmHQGgZi9RdoczyRs+BlR4QGpB9cfKcGexeAou0FIk=

şu linkteki javascript kodunu aynı sayfada 1 tane daha çalışacak şekilde geliştirmem ya da çoğaltmam lazım.

Kod google haritalardan rota bulup ekrana basıyor aynı sayfada 2 tane rota hesaplattırmam gerekiyor. İşin içinden çıkamadım.

Yardım ederseniz sevinirim.

:|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

up

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Sorunu anlayamadım ki hocam. Daha açıklayıcı anlatabilirsen yardımcı olabilirim yapmak istediğin nedir?

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

yapmak istediğim şu; fonksiyon bir tane harita çalıştırıyor. Benim 2 tane haritayı aynı anda çalıştırabilmem lazım. Fonksiyon 2 kez çağrılamıyor çalışmıyor yani. Fonksiyonu değişken isimlerini değiştirip kopyalıyorumki bir haritayı daha çalıştırabileyim ama haritalar birbirine karışıyor yine de

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Google map'i aynı ekranda aynı key ile açamıyorsun diye biliyordum . 2. bir API Key alıp 2 haritayı çağırmayı dener misin? 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

@pSkpt tarafından çözüldü map değişkenini değiştirmem yeterliymiş ikincisi için ben herşeyi değiştirmeye çalışıyordum öğlenden beri mal gibi :|

Toplam Hit: 1106 Toplam Mesaj: 6
javascript googlemap