Jbu Ne Biçim Hikaye?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek

JBeni yanına çağır, gelmezsem bağır sonra kulağımdan tut sürükleye sürükleye dizlerinin dibine oturt. Bana bir şeyler öğret. Sonra hiç soru sormadan sıfır verip hayatta kaldın de. Ben ağlaya ağlaya yerime döneyim, sen yanıma gel. Biraz kafamı okşa, biraz severmiş gibi yap, gönlümü al sonrasında yine sokağa bırak. Ne halim varsa göreyim. İstersen sen de gel. Kafamız güzel olsun. İki kere iki dört ederken ne içiyorlarsa onu isteyelim garsondan.  “O içki bizde yok ama isterseniz viski verebilirim” desin garson. Biz iki kadeh denize tav olalım.  Bana biraz gül sonra. İçimden bir şeyler kopsun. Sevinçten “Hey garson bu akşam bütün hesaplar benden” diye bağırayım. Beni al, bir uçurumun kenarında sabahlayalım. Yıldızları sayalım senle. Benim saydıklarım seninkilerden iki fazla çıksın. Sen nerede yanlış yaptım diye düşünürken ben “gözlerini de saydın mı?” diye sorayım.  Anlamamış gibi yap ve beni uçurumdan at. Ben sana aşağıdan “su çok güzel hadi sen de atla” diye sesleneyim. İki köpekbalığı karşılasın bizi. Sana köpekbalıklarıyla dost olmayı öğreteyim. Bizi alıp hiç bilmediğimiz bir yere götürsünler. Sen de bana hiç bilmediğim bir şeyler söyle o ara. Her zamanki gibi kafamı karıştır yine. Seninle iki bilinmeyenli denklemin iki bilinmeyeni olalım. Birbirimizi kaybetmeyelim ama. Bilinenler bir tarafta, biz bir tarafta olalım. Sorular soralım birbirimize, ama cevaplarını vermeyelim. Bilinmezliğin hakkını verelim. Olmayacak duaların altına amin yazıp, Tanrıya postalayalım, “bir dost” imzasıyla.  Sonra Tanrı yanımıza iki melek gönderip bizi huzuruna aldırsın. Meleklerden biri senin arkadaşın çıksın. Birbirinizle sarılıp hal hatır sorun. Ben yine gideceksin diye çok korkayım.  “bıraktım artık bu işleri ben” de ve tedirginliğimi anlayıp yanıma gel. Elimden tut, bizi tanrıya götürmesi için arkadaşın olan meleğe rica et. İçim içime sığmasın sevinçten. “ bunları siz mi yazdınız?” diye sorsun tanrı. Sen evet de ben hayır diyeyim.  Birbirimizin yüzüne bakalım. Gülmemek için kendimizi zor tutalım. Sonra sen hayır de ben evet diyeyim.  Tanrının kafası karışsın. “Sizi eşek sıpaları” diye ayağa kalkıp, bizi dünyaya kadar kovalasın. Kapıdaki nöbetçilere rüşvet verip bir arı kovanının içine saklanalım. Kraliçe arıya övgüler yağdıralım. Tatlı yiyip tatlı konuşalım seninle. Bir arı kovanında saklandığımızı kimseye söylemeyelim. Kimsenin aklına bir daha gelmeyelim de hatta. Birbirimizin aklından da çıkmayalım ama.

Bana yaralarını göster. Sonra beni al, yaralarına sar. Ben yara bandı taklidi yaparak sende sonsuza dek, mutlu mesut yaşayıp gideyim işte….J

\oyunbozan

http://www.birboluiki.net/?p=1665

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

haalu qulu qulu

gerçekten güzel

Cigu bigule :(
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dreammaker
    dreammaker's avatar
    Erkek

iyiymiş :d

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

aşk ve edebiyat

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek

hastasıyız :D eline sağlık

arbeit macht frei
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

ellerine sağlık abim.. :) j nin tepkisini merak ediyorum :)

Boş İşler Uzmanı..
Toplam Hit: 1717 Toplam Mesaj: 6